logo

Sosyal medyayı çok sık kullanan insanların büyük önem verdiği ‘takipçi’ sayısı, paylaşımlarına aldığı ‘beğeni’ sayısını artırmak artık çok kolay. Adana’da Yılmaz Fikriderin isimli vatandaş, sosyal medya hesabında fenomen olmak isteyenlere ‘takipçi’ ve ‘beğeni’ satıyor.

 

ADANA (GÜNEY HABER)-Sosyal medyayı çok sık kullanan insanların büyük önem verdiği ‘takipçi’ sayısı, paylaşımlarına aldığı ‘beğeni’ sayısını artırmak artık çok kolay. Adana’da Yılmaz Fikriderin isimli vatandaş, sosyal medya hesabında fenomen olmak isteyenlere ‘takipçi’ ve ‘beğeni’ satıyor.

Adana’da Yılmaz Fikriderin son zamanlarda pek çok işletmenin ve kişinin büyük önem verdiği sosyal paylaşım sitelerindeki ‘takipçi’, ‘beğeni’ ve ‘yorum’ sayısını arttırmak için kolları sıvadı. Sosyal platformda fenomen olmak isteyenlere kaldırıma kurduğu stantta ‘takipçi’, ‘beğeni’, ‘izlenme’ ve ‘yorum’ satmaya başlayan Yılmaz Fikriderin, insanlardan çok güzel tepkiler geldiğini kaydetti.

Son zamanlar insanların sosyal medyaya büyük önem verdiğini ve bu konuda araştırmalar yaptığını kaydeden Yılmaz Fikriderin, “Pek çok işletme internet üzerinden satış yapıyor ve bu işletmeler daha fazla satış yapabilmek için daha fazla insana ulaşmak istiyor. Bu nedenle de sosyal medyayı aktif olarak kullanarak buralardan müşteri bulmaya çalışıyor. Bu yöntem ile işletmeler istedikleri kadar kişiye ulaşabilirler. ‘Takipçi’lerimiz gerçek kişiler, zaman içerisinde karşılıklı etkileşim kurulması durumunda bu insanlar sürekli olarak ‘takipçi’ satın alan kişiyi veya işletmeyi takip etmeye devam edebilir.” dedi.

GÜNLÜK 20-30 BİN TAKİPÇİ SATIYORUZ

İçinde bulunduğumuz yüzyılda özellikle gençlerin sosyal medyada gerek ‘takipçi’ sayısına ve gerekse de paylaşımlarına almış olduğu ‘beğeni’ sayısının çok önem verdiğinin altını çizen Fikriderin, “Gençler adeta sosyal medyada fenomen olmak, paylaşımlarına çok fazla sayıda beğeni ve yorum almak için adeta birbiriyle yarışıyor. Günümüzde pek çok insan beğeni ve takipçi sayısını artırmak için sosyal medyada hiç tanımadığı kişilere ‘arkadaşlık isteği’ gönderebiliyor. Tek tek takipçi veya arkadaş bulmak yerine bizler bir anda isteyen kişiye binlerce ‘takipçi’ satıyoruz. Yaptığımız bu işi beğenenlerde oluyor, saçma bulanlarda oluyor. Fakat günlük 20 – 30 bin ‘takipçi’ satışı yapıyoruz.” diye konuştu.

Share
182 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.