logo

11 Ocak 2019

Adana Barosu “5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları”nda görkemli final  

Adana Barosu ev sahipliğinde 3-6 Ocak 2019 tarihleri arasında basketbol, voleybol ve futbol dallarında bu yıl yedincisi düzenlenen ‘5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları’nın final ve kapanış törenleri görkemli oldu. Futbolda Ankara, basketbol, voleybol da İstanbul Barosu şampiyon oldu

ADANA (GÜNEY HABER)Adana Barosu ev sahipliğinde 3-6 Ocak 2019 tarihleri arasında basketbol, voleybol ve futbol dallarında bu yıl yedincisi düzenlenen ‘5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunları’nın final ve kapanış törenleri görkemli oldu.

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadında oynanan futbol final maçında Hatay Barosu Takımı İle Ankara Barosu Masterler Takımı finalde karşı karşıya geldiler. Normal süresi 1-1 biten ve penaltı atışları sonunda rakibini 5-4 yenen Ankara Barosu Masterler şampiyon oldu.
İzmir Barosu Körfez Takımı da üçüncülük maçında Şanlıurfa Barosu’nu yendi.

Şampiyon olan Ankara Barosu Masterler Takımına kupasını Baro Başkanı Av. Veli Küçük takdim etti.

Hatay Barosu’na İkincilik kupasını Baro Başkanı ve Baro Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz birlikte verdi.

Üçüncü olan İzmir Barosu Körfez Futbol Takımına da kupasını Baro Başkanı Av. Veli Küçük verdi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Baro Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz, Spor Komisyonu Koordinatörü Av. Nevzat Elçi, Spor Komisyonu Başkanı Av. Kürşat Anıl ve Spor Komisyonu üyeleri hazır bulundu.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, oyunların Adana adına bir zenginlik olduğunuı, kentin tanınmasına ve güzelliklerinin anlaşılmasına da önemli katkılar sağladığını bildirdi. Av.Küçük, “Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder, turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi

Turnuvaya katılan takım sorumluları da Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e, Adana Barosu’na, yönetim kuruluna ve personelimize kendilerine sunulan imkanlara ve sergilenen ev sahipliğimizden dolayı memnuniyetlerini ilettiler.

Menderes Spor Salonunda yapılan final maçında İstanbul Barosu, İzmir Barosu Takımını 3-1 yendi.

Bilfen Kolejinde oynanan Erkek Basketbol final maçında İstanbul Barosu Takımı İle Şanlıurfa Barosu Takımı karşı karşıya geldiler.

Rakibini 73 -65 yenen İstanbul Barosu şampiyon oldu. Mersin Barosu da İzmir Barosu’nu yenerek turnuvayı üçüncü tamamladı.

Nihat Geven Spor Salonunda yapılan Erkek Voleybol Turnuvasını Adana Barosu üçüncü olarak tamamlarken İstanbul Barosu finalde 3-0’lık skorla Ankara Barosu’nu yenerek şampiyon oldu.

 

 

 

Share
445 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.