Adana Güney Haber

ADANA ÇUKUROVA’DA 249 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK

ADANA ÇUKUROVA’DA 249 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK
719 views
18 Mart 2021 - 14:36

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 11. İcra Dairesi, Adana Çukurova’da 249 m² iş yerini açık artırma yöntemiyle  İcra yoluyla satılığa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana İl, Çukurova İlçe, 5790 Ada, 6 Parsel, KURTTEPE Mahalle/Köy, 25 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz tapuda Adana İli Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi 5790 Ada, 6 Parsel, Blok/Kat/Giriş-B.B.No: A/Zemin/-/25,Bağımısz Bölüm Nitelik: Dükkan, Ana Taş.Nitelik : A ve B Bloklarda Bir Bodrum Bir Zemin 12 normal olarak kayıtlıdır. Kıymet takdiri itirazı davasında hükme esas alınan 30/12/2020 tarihli bilirkişi raporuna göre: Konu Taşınmaz, Adana İli. Çukurova İlçesi, Güzelyalı Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarına cepheli, 81205 sokağa doğudan bitişik, 81204 sokaktan Apartman girişi cepheli GÖLKENT Apt. dır.
Taşınmaz, Nejat Uygur Bulvarının yaklaşık 75 mt batısında, Nezihe Yalvaç Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinin yaklaşık 240 mt batısında, Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesinin yaklaşık 300 mt Güneyinde, İsmail Sefa özler Anadolu Lisesinin yaklaşık 300 mt. Kuzeyinde, Genç İşadamları Demeği Orta Okulunun yaklaşık 160 mt. Kuzey doğusunda, Çukurova İlçe Belediyesinin yaklaşık 2 km. kuzeydoğusundadır.
Söz konusu taşınmaz Çukurova Belediyesi sınırlan dâhilinde, Çukurova İlçe Belediyesinin, Adana Büyükşehir Belediyesinin ve diğer kamu kuruluşların tüm hizmetlerden yararlanmaktadır. Alt yapısı bulunmaktadır. Adana İlinin, Kuzey Adana yerleşim yerlerinden olup, Yoğun ve tercih edilen meskenlerin, villaların, Okulların, restoranların, cafelerin ve elit ticarethanelerin bulunduğu yerleşim yerindedir. Apartmanların, villaların, okulların ve İşyerlerinin olmasından dolayı ticaret ve hizmet fonksiyonlarının yoğun olduğu bölgedir.
Dava konusu taşınmaz yapı Süleyman Demirel Bulvarına cepheli ve Çukurova İlçe Belediyesinde bulunan Tasdikli ve Ruhsatlı projesine göre 25 Bağımsız Bölüm no.lu taşınmaz yapının 249,16 m2 Net oturum alanındadır. Taşınmazın yol cephesi Camlı Alüminyumdur. Yerinde yapılan incelemede, Bağımsız Bölümün zemini parke, duvarları kâğıt kaplama, tavanları spot lamba ve dekoratif asma tavanlıdır. Taşınmaz içerisinde mutfak ve tuvaleti bulunmaktadır. Islak mahal ve mutfakta zeminler seramik, tuvalette duvarlar fayanstır. Mutfak tezgâh altı ve üstü mobilya dolaplıdır. A.Blok zemin kat 25 nolu iş yeri zeminde B.Blok 50 nolu iş yeri ile birlikte kullanılmaktadır. Ayrı ayrı satılması halinde projeye göre teslimatın yapılması gerekmektedir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/759302/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/adana-cukurovada-249-m²-is-yeri-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -