logo

02 Ocak 2019

ADANA DEMİRSPOR ÇOK HIRÇIN

Mavi-lacivertliler, ligin ilk yarısında hırçın bir görüntü ortaya koydu.. Ligde geride kalan 17 maçlık süreçte Mavi Şimşekler 48 sarı, 3 de kırmızı kart gördü..

ADANA (GÜNEY HABER)- Mavi-lacivertliler, ligin ilk yarısında hırçın bir görüntü ortaya koydu.. Ligde geride kalan 17 maçlık süreçte Mavi Şimşekler 48 sarı, 3 de kırmızı kart gördü..
Hem lig, hem de kupada en çok kart gören oyuncuların başında Traore ve Kosecki geldi.. Mavi-lacivertli futbolcular, ligde geride kalan 17 maçlık maratonda oldukça hırçın bir görüntü ortaya koydu.. Rakiplerine yaptıkları sert hareketler nedeniyle Adana Demirspor’da oyunculara tam 48 kez sarı kart gösterildi..

Mavi Şimşeklerde 3 oyuncu, bu sezonun ilk yarısında kırmızı kart gördü.. Hamidou Traorec ve Tayyip Talha Sanuç doğrudan, Erdal Öztürk de çift sarıdan kırmızı kart cezası aldı.. Tayyip bir maç ceza alırken, Traore de 3 karşılaşmada forma giyemedi..

Adana Demirspor’da görev yaptıkları maçlarda sadece 2 kez sarı kart gören oyuncular şöyle; Çağlar, Kurtuluş, Batuhan İşçiler, Anderson oldu.. Lig ve kupada oynadıkları maçlar sonucu 4 kez sarı kart gören futbolcular da şöyle; Mitrovic, Tayyip, Orkan, Emre ve Kosecki..

 

Share
447 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.