Adana Güney Haber

ADANA POZANTI’DA DUBLEKS KARGİR EV İCRADAN SATILIK

ADANA POZANTI’DA DUBLEKS KARGİR EV İCRADAN SATILIK
131 views
15 Aralık 2021 - 12:32

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Pozantı İcra Dairesi, Adana Pozantı’da dubleks kargir evi yerini icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Taşınmaz, Pozantı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 04.08.2020 tarihli yazısına göre 1/1000 ölçekli uygulama imar planında ayrık nizam, 0.20/0.40 yoğunluklu, 2 katlı (A2) konut alanı olarak konumludur.
Pozantı ilçesinin batı tarafında kırıntı mevkiindeki yazlık yerleşim bölgesindedir. Kısmen asfalt satıh kaplama, kısmen beton kilit parke yol ile keşif konusu parsele arsaların bahçeleri halinde planlanmış yerleşim hali, uygun imar durumu ve ilçe merkezine takribi 1,5 km mesafesi, uygun yol – ulaşım ve seçkin yazlık yerleşim bölgesindeki durumu, belediye hizmetlerinin tümünden yararlanma gibi tüm etkenler ışığında; taşınmazın DOP düşülmüş, site donanımları ve müştemilatlar dikkate alınmış arsa payı birim alan bedeli 250,00 TL/m2’dir.
Tapu kaydına esas ana taşınmazın site şeklinde yapılaşma düzeni içinde 3 numaralı bağımsız bölümde 26 m2 sundurması olan 70 m2 oturumlu iki katlı (dubleks) bir bina tespit edilmiş; 166 m2 toplam yapı alanı gerekçesiyle yapı yaklaşık maliyetleri tebliğine esas listenin IV. sınıf B grubunda tanımlanmış özellikler ile örtüşmektedir. Binada yapılmış imalatların incelenmesi sonucu seçilen yapı sınıf ve grubuna ait teknik özelliklerden başka, yapı birim fiyatını değiştirebilecek olağanüstü ayrıntı tespit edilmediği görülmektedir. Parselde binanın yapım kalitesine, yaşına, Resmî Gazete Tebliği’ne esas tablosuna, yapım kalitesine, iklime, kullanmaya, bakım ve onarımına bağlı yıpranması belirlenip, tamdan (1 – % Yprnm) mahsup edilmiştir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/901144/emlak/konut/adana-pozantida-dubleks-kargir-ev-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu