Adana Güney Haber

ADANA SARIÇAM’DA 17.169 M² TARLA İCRADAN SATILIK

ADANA SARIÇAM’DA 17.169 M² TARLA İCRADAN SATILIK
292 views
22 Ocak 2021 - 15:04

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 12. İcra Dairesi Adana Sarıçam’da 17.169 m² tarlayı icra yoluyla satılığa çıkardığını duyurdu.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri ise şöyle: Adana İl, Sarıçam İlçe, 16747 Ada ( Eski Ada No:101 ), 6 Parsel, AYDINYURDU Mahalle/Köy, Adana İli, Sarıçam İlçesi, Aydınyurdu Mah., 16747 Ada ( Eski Ada No: 101), 6 Parsel. Taşınmaz Aydınyurdu Mah. merkezine yakın konumda yer almaktadır. Adana İli, Sarıçam İlçesi, Aydınyurdu Mah., 16747 Ada ( Eski Ada No: 101), 6 Parsel ‘ Tarla ‘ vasfında olup 17.169,20 m2 alana sahiptir. Fen Bilirkişininin yerinde yaptığı ölçümlere göre parsel üzerinde zemin+1 normal katlı toplam 180 m2 alanlı, 1.292 m2 alanlı ahır olarak kullanılan, 300 m2 alanlı samanlık olarak kullanılan ve 50 m2 alanlı depo olarak kullanılan sundurma alanı bulunmaktadır. Fen Bilirkişisinin yerinde yaptığı ölçümlere göre zemin+1 katlı yapının zemin katı 80 m2 alana sahip olup mesken olarak kullanılmakta ve 1. katı ise 100 m2 alana sahip olup ofis olarak düzenlenmiştir. Dış cepheleri boyalı olan binanın giriş kapısı demir doğramadır. Giriş holü, kat aralıkları ve merdiven basamakları seramik döşelidir. Zemin kat ve 1. kat giriş kapıları çelik kapı, iç kapıları panel kapı ve pencereleri pvc doğramadır. Zeminleri seramik döşeli, duvarları saten boyalı, tavanı kısmen saten boyalı kısmen asma tavandır. Mutfak dolapları hazır imalat olup tezgahı mermerittir. Islak hacim zeminleri seramik döşeli, duvarları fayans kaplı ve tavanı saten boyalıdır. Yapının İç teknik özellikleri iyi durumdadır. Fen Bilirkişisinin yerinde yaptığı ölçümlere göre ahır olarak kullanılan yapı 1.292 m2 alana sahiptir. Zemini kısmen saha betonu ile kaplı kısmen toprak zemin olup tavanı çelik konstrüksiyon üzeri sac ile kapatılmıştır. Fen Bilirkişisinin yerinde yaptığı ölçümlere göre samanlık olarak kullanılan yapı 300 m2 alana sahiptir. Zemini saha betonu ile kaplı, duvarları kısmen sıvasız olup kısmen sac ile kaplı, tavanı ise çelik konstrüksiyon üzeri sac ile kapatılmıştır. Fen Bilirkişisinin yerinde yaptığı ölçümlere göre depo olarak kullanılan sundurma 50 m2 alana sahiptir. Zemini şap beton, duvarları ve tavanı sac ile kapatılmıştır. Taşınmazın yakın çevresinde 2-3 katlı müstakil binalar ve boş araziler bulunmaktadır. Taşınmaz Aydınyurdu Mahalle merkezine yakın konumlu olup, il merkezine 38 km uzaklıktadır. Taşınmaz güneydoğu yönden kadastro yoluna cepheli olup diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir.
Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:https://www.ilan.gov.tr/ilan/729246/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/adana-saricamda-17-169-m²-tarla-icradan-satiliktir-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -