Adana Güney Haber

ADANA SEYHAN’DA 58 M² DÜKKAN İCRADAN SATILIK

ADANA SEYHAN’DA 58 M² DÜKKAN İCRADAN SATILIK
245 views
02 Kasım 2021 - 12:30

 Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Adana Seyhan’da 58 m² dükkanı açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

 Adana İl, Seyhan İlçe, 10462 Ada, 8 Parsel, KANALÜSTÜ Mahalle, zemin kat 22 nolu B.B.B.B.Dükkan vasfında borçlu adına tapuya kayıtlıdır. Parsel üzerindeki bina, Bodrum+Zemin+10 Normal Kat ile toplam 12 kattan ibaret olup tek blok olarak uygulanmıştır. Binanın girişi, projesine uygun olarak güney cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Değerlemeye konu dükkanlar, zemin kat güney cepheden sağlanan bina girişine karşıdan bakıldığında, sol-yan cephede (batı cephe) konumludur. 22 nolu taşınmaz mimari projesine göre, tek hacimli çalışma alanı ve wc alanından ibaret olup net 58 m², brüt 64 m² kullanım alanlıdır. Mahallinde ise, bir duvar ile bölünüp 2 dükkan olarak uygulanmıştır. Taşınmazın girişi eski galvaniz sac sarmal kepenk ile kapatılmış olup demir doğrama çerçeveli cam kaplama, zemini kısmen eski karo kaplama, kısmen şap beton, duvarlar kısmen boyalı, kısmen ince sıvalı ve boyasızdır. Binada 1 asansör bulunmakta olup kullanımdadır. Dava konusu taşınmazın bulunduğu parsel, Adana İli, Seyhan İlçesi İmar alanı içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parselin alanı 927,00 m²dir. Taşınmaz, Nazım Hikmet Bulvarına 50 metre, Mücahitler caddesine 100 metre, Mavi bulvara 530 metre mesafede yer almaktadır. Çevresinde 10-15 katlı site ve tekil blok olmak üzere apartman tarzında yapılaşmalar ile eski 2-3 katlı müstakil binalar da mevcut olup çevresinde ilk, orta ve lise eğitim kurumları ve resmi kurumlar bulunmaktadır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/874229/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/adana-seyhanda-58-m²-dukkan-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu