Adana Güney Haber

ADANA SEYHAN’DA DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE AİT 1.646 METREKARE ARSA İHALE İLE SATILACAK

ADANA SEYHAN’DA DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE AİT 1.646 METREKARE ARSA İHALE İLE SATILACAK
106 views
22 Aralık 2021 - 14:04

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre : Adana Seyhan’da DSİ 6. Bölge Müdürlüğü’ne ait 1.646 metrekare arsa ihale ile satılacak.

Adana DSİ 6. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada satışı yapılacak taşınmaz için şu şartalar gerekli: 1- Özellikleri belirtilen taşınmaz malların mülkiyetinin DSİ Genel Müdürlüğüne ait hisselerinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesi ve “DSİ Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmaz Mal Satışı Ve Kiraya Verilmesine Ait Yönetmelik” hükümlerine göre “Açık Teklif” usulü ile satışları yapılacaktır.
2- Söz konusu taşınmaz malların DSİ Genel Müdürlüğüne ait hisselerinin satış ihalesi DSİ 6. Bölge Müdürlüğü İhale Salonunda “Açık Teklif” usulü ile aşağıda belirtilen gün ve saatte yapılacaktır.
3- İhaleye katılacak olanlar, taşınmaz malların “Satış ve Kiralama Şartnamesi”ni Adana DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğünden ilan tarihinden itibaren mesai saatleri içerisinde ihale gününden bir gün önce saat 17.00’e kadar 200,00 TL bedel karşılığında alabilirler.
4- İhaleye katılabilmek için 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda belirtilen niteliklere haiz olmak, yine aynı kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak ve aşağıdaki listede yazılı geçici teminat bedeli ile şartname bedelinin en geç ihale gününden bir gün önce saat 17.00’e kadar T.C Ziraat Bankası Adana Şubesi IBAN: TR 6200 0100 0013 3677 8186 5004 DSİ 6.Bölge Müdürlüğü hesabına yatırılması veya aynı kanunun 26/b maddesine göre Maliye Bakanlığınca belirlenen bankalardan süresiz teminat mektubu alınması gerekmektedir.

5- İhaleye katılacak tüzel kişiler (şirketler) İdare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından veya benzeri bir makamdan tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair ve (ihalenin ilk ilan tarihinden sonra alınmış) halen faaliyette bulunduğuna dair belge ile birlikte tüzel kişiliğin sirküleri veya tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya tekliflerde bulunacak kişilerin tüzelkişiliği temsile yetkili olduklarını belgeleyen noterden onaylı vekaletnameyi, Özel kişiler adına ihaleye katılacak kişiler özel kişiyi temsil ettiğine dair noterden tasdikli vekaletnameyi vermeleri şarttır.
6- İsteklilerin ihale gününden bir gün önce mesai bitimine kadar DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü İhale Komisyonu Başkanlığına geçici teminatını yatırmış olduğuna dair makbuzu veya teminat mektubunu, satış ve kiralama şartnamesini, e-Devlet’ten alınacak barkotlu ve karekotlu ikametgah ilmühaberi (son 6 aya ait olacak), nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi kimlik fotokopisi vs. evraklarla birlikte bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr          

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/904164/emlak/arsa/adana-seyhanda-dsi-6-bolge-mudurlugune-ait-1-646-m²-arsa-ihale-ile-satilacak

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu