logo

Adana’da sağlık çalışanlarına tam destek

Adana’da saatler 21.00 gösterdiğinde evlerinin balkonlarına çıkan vatandaşlar dakikalarca sağlık çalışanlarına alkışlarıyla destek oldu.

ADANA (İHA) – Adana’da saatler 21.00 gösterdiğinde evlerinin balkonlarına çıkan vatandaşlar dakikalarca sağlık çalışanlarına alkışlarıyla destek oldu.
Türkiye genelinde saat 21.00’da sağlık çalışanlarına destek için vatandaşlar evlerinin balkonuna çıktı. Adana’nın birçok yerinde ise vatandaştan sağlık çalışanlarına tam destek geldi. Vatandaşlar evlerinin balkonlarına çıkarak dakikalarca alkışlarıyla, lambaları açıp kapatarak ve ıslık çalarak sağlık çalışanlarına destek oldu.

SAĞLIK CAMİASI BALKONDAN ALKIŞLANDI
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Alkışlayalım ne kadar alkışlasak azdır” diyerek sağlık çalışanlarının korona virüs salgınının önlenmesi için verdiği mücadeleye mecliste tebrik eden Bakan Koca tüm vatandaşları yurt genelinde akşam saat 21.00’da balkondan sağlık çalışanlarını alkışlamaya davet etmişti. Bakan Koca’nın sözlerine kayıtsız kalmayan Adana’nın Kozan ilçesindeki vatandaşlarda saatler 21.00’ı gösterdiğinde balkonlarına çıkarak sağlık çalışanlarını alkışlarla, ıslıklarla ve tezahüratlarla tebrik ettiler.
Öte yandan bazı vatandaşlarda evlerinin ışıklarını yakıp yakıp söndürerek Bakan Fahrettin Koca ve sağlık çalışanlarının azmini tebrik etti.

Share
101 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.