hava 27° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,9803 % % 0.24
EURO 35,3375 % % 0.11
GRAM ALTIN 2.459,50 % % 0,31
ÇEYREK A. 4.021,29 % % 0,31
BITCOIN 62.150,89 % 3.309
SON DAKİKA

AK Parti’li Gençlerden “Gençliğin Siyasete Bakışı”

Son Güncelleme :

21 Mayıs 2014 - 23:06

/ 648 views kez okundu.
AK Parti’li Gençlerden “Gençliğin Siyasete Bakışı”

AK Parti’li Gençlerden “Gençliğin Siyasete Bakışı” Konulu Toplantı

AW095721
ADANA (GÜNEY HABER) – AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı, çay sohbetleri kapsamında “Gençliğin Siyasete Bakışı” konulu toplantı düzenledi.
İl binasında düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti Genel Merkez MKYK üyeleri Esme Özbağ, Gökhan Varan, Merve Kösem ile Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik katıldı. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ay her ay düzenlenen etkinliğin bu ayki konuklarının AK Parti İl Gençlik Kollarında siyasete başlayan ve bugün Aladağ ilçesinin belediye başkanı olan Mustafa Akgedik olduğunu belirterek ”Gençlerin siyasete bakış açısını anlatırken gençlerimizin AK Parti çatısı altında siyasete girmelerini istiyoruz. AK Parti olarak hiçbir hadiseye karışmadan vatan, millet ve Allah sevgisi ile yolumuza devam etmek bizim önceliğimizdir” dedi.
Bu arada yine AK Parti İl Gençlik Kollarının davetlisi olarak toplantıda konuşmacı olarak bulunan Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik ise, “Yıllarca AK Parti çatısı altında çalıştım, koştum ve hizmet aşkıyla hareket ettim. Yapmış mücadelemiz sonrasında Genel Merkezimiz tarafından memleketim olan Aladağ ilçesinden Belediye Başkan adayı olarak gösterildim. El birliğiyle yılların çalışkanlığını halkımızla bütünleştirerek AK Parti’nin bayrağını Aladağ ilçemizde dalgalandırdık. Mücadele azmimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda gençlerimiz siyasete girmekten çekinmesinler” diye konuştu.
Öte yandan, toplantıya katılan AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ise gençlere büyük önem verdiklerine işaret ederek “Türkiye’nin tüm unsurlarını kucaklayan AK Parti’de gençlerin siyaset yapmasını çok arzu ediyoruz. Gelecek gençlerimizle şekillenecektir” şeklinde konuştu.
Konuklara yöneltilen soru-cevap kısmından sonra Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik’e plaketini AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı Dış İlişkiler Başkanı Hamit Sütçü verdi.