logo

AKAMDER: ‘Güney Adana Projesinde’ desteğe hazır

AKAMDER Adana Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz u ziyaret ederek başarılarını kutladı ve tam destek verdi.

 ADANA (GÜNEY HABER)-AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Adana Vali Yardımcısı  Mustafa Yavuz u makamında ziyaret ederek başarılı çalışmalarını kutladı. Ziyarette önemli görüş alışverişlerinde bulunuldu. Geleceğe dair ve süre gelen projelerde birlikte yardımlaşma ve istişare konusunda kararlar verildi.

Adana Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ziyarette “AKAMDER in Adana için önemli bir STK olduğunu, 15 Temmuz Demokrasi Hareketi- Platformlarında önemli işlevlerde bulunduğunu akabinde Adana için olan projelerdeki katkısının altını çizerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti “ ifade etti. Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz “Adana için huzurun sürekliliğinin Güney Adana ya bağlı olduğunu bunun için tüm kurum ve STK işbirliğinin gereğine” dikkat çekti.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ise konuşmasında “AKAMDER olarak sosyal sorumluluk anlayışımız içerisinde yaptığımız çalışmaların takdir görmesi memnuniyet verici. Adana Valimiz Mahmut Demirtaş önderliğinde Adana hizmetlerinde önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Bu meyanda görev olarak Vali yardımcımız Mustafa Yavuz  Valimizin de katkıları önem Arz ediyor. Başarı gerek Demokrasi Platformlarında gerekse son olarak Lezzet Festivalinde kendisini göstermiştir. Bu ziyarette de önemli adımların başlangıcını atmış bulunuyoruz. Öncelikle sektörün ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirilmesi konusunda kurs beceri yetenek tespiti eğitimini sağlayacağız.” Dedi. Karslıoğlu “Güney Adana Projesi kapsamında Vali Yardımcımız Mustafa Yavuz un tespitlerine katıldıklarını ve elbette Adana nın Güney Adana gerçeği var. Güney Adana rahat olursa Kuzey Adana huzurlu olur. Ve AKAMDER olarak yapılacak projelere katkı koyacağız.” Dedi.

 

 

 

Share
209 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.