logo

05 Eylül 2018

AKAMDER kimsesizlere ışık saçtı  

 

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Adana Valiliği Adana Çocuk Evleri sitesi Müdürlüğünü ziyaret ederek kimsesiz kardeşlerimizi yalnız bırakmadı.

ADANA (GÜNEY HABER)- AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Adana Valiliği Adana Çocuk Evleri sitesi Müdürlüğünü ziyaret ederek kimsesiz kardeşlerimizi yalnız bırakmadı. AKAMDER sosyal sorumluluk bilinci gereği buradaki çocuklarımızın 0-6 yaş grubuna elbise ve oyuncak hediye ederek onların bir nebze yalnızlıklarına çare oldu. Burada kimsesiz çocuklarımızla gerçek bir birliktelik gayreti kimsesizlerimizin gözlerindeki sevinç ve ışıltıya vesile oldu.

Adana Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Zeynel Abidin Koç ve kurum 0-6 yaş grubu sorumlusu Fatih Ataşlı yı ziyarette ;AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, AKAMDER Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali İnan ve eşi Ayşe İnan, AKAMDER üyesi Zirve Ambalaj sahibi Erdem Günay, eşi Ulviye Günay ve kız kardeşi Duygu Küçüksubaşı katıldılar.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında “burada çocuklarımız Devletimizin himayesinde sıcak bir yuva sıcak bir aş ile görevlilerimizin gözetiminde güvenli bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Burada yetişen çocuklarımız vatanına, devletine, milletine ve bayrağına bağlı bireyler olarak topluma kazandırılıyor. En büyük mutluluk kaynağımız budur. Adana da bu kurumlarımıza STK ve bireylerimizin daha çok el atmalarını umuyorum. AKAMDER olarak Bu ziyaretimizde de açıkçası çok duygulandık. Bu çocuklar bizim çocuklarımız, bizim gençlerimiz. Bu çocuklara daha fazla sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum. Emek veren, destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

Share
130 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.