logo

Akan, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, 2019 Yerel Seçimlerine hazırlıklarını sandık yönetim kurulu toplantıları ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürüyor.

 ADANA (GÜNEY HABER)-AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, 2019 Yerel Seçimlerine hazırlıklarını sandık yönetim kurulu toplantıları ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürüyor.

Akan, Seyhan’da yaptığı mahalle ziyaretlerinde sandık yönetim kurulu toplantıları yaparak, vatandaşlar ile bir araya gelip, Adana’da AK belediyeciliğin var olması konusunda, kentte yaşanacak değişimleri bir bir anlatarak, bu seçimde Büyükşehir ve Seyhan’ı kazanmakta kararlı olduklarını söyledi ve “İşimiz Seyhan, sevdamız Seyhan” diye konuştu.

Sandık görevlileri ve partililere çok büyük görev ve sorumluluklar düştüğünü vurgulayan Akan, “Tüm AK sevdalılarla birlik beraberlik içerisinde, koordineli olarak çalıştığımız süre içerisinde göreceğiz ki; kazanan milletiyle iç içe olan AK Parti olacaktır” dedi.

Akan, ziyaretlerde yaptığı konuşmada yerel seçimlere kadar gece gündüz demeden seçim çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

 

Share
199 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.