logo

Alkollü şahıs ağabeyini defalarca bıçakladı

Adana’da alkollü bir kişi tartıştığı ağabeyini defalarca bıçaklayarak ağır yaraladı. Kardeşi tarafından bıçaklanan ağabey, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 ADANA (İHA) – Adana’da alkollü bir kişi tartıştığı ağabeyini defalarca bıçaklayarak ağır yaraladı. 
Olay, Yüreğir İlçesi Tahsilli Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aşırı alkollü olan Mehmet Akın B., ağabeyi Özkan B. ile ev içerisinde tartışmaya başladı. Tartışmanın sokağa kadar taştı. Ağabeyi ve kardeşi evlerinin önüne çıkarak kavga etmeye başladı. Mehmet Akın B., kavga sırasında ağabeyi Özkan B.’yi defalarca bıçakladı. Özkan B. kanlar içerisinde yere yığıldı. 
Bu sırada kavgayı fark eden iki kardeşin anne ve babası durumu polis ile sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Özkan B.’yi Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne kaldırdı. Tedavi altına alınan Özkan B.’in durumunun ağır olduğu öğrenildi. 
Ağabeyini bıçaklayan Mehmet Akın B. ise olay yerinden kaçtı. Polis soruşturma başlattı. 

KARDEŞİNİN BIÇAKLADIĞI AĞABEY ÖLDÜ 
Kardeşi tarafından bıçaklanan ağabey, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bu sırada kavgayı fark eden iki kardeşin anne ve babası durumu polis ile sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Özkan B.’yi Seyhan Devlet Hastanesine kaldırdı. Tedavi altına alınan Özkan B. bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Ağabeyini bıçaklayan Mehmet Akın B. ise olay yerinden kaçtı. 
Polis zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. 

Share
290 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.