logo

AXA Sigorta Yönetimi Bölge Toplantısı için Adana’da

AXA Sigorta tüm Türkiye’deki acenteleriyle bir araya geldiği ve ilk olarak Ekim 2018’de ortaya koydukları “Biz Axa’yız, Bir Başkayız” temasıyla gerçekleştirdiği geleneksel bölge toplantılarına Adana’da devam etti. AXA’nın 2019 planlarının konuşulduğu toplantıya Enes Kaya ve Ümmiye Koçak da ilham verici hikâyeleriyle renk kattı.

ADANA (GÜNEY HABER)-Türkiye’de küresel bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle buluştuğu geleneksel bölge toplantılarına Adana’da devam etti. “Biz AXA’yız, bir başkayız” temasıyla 28 Mart Perşembe günü Adana’da gerçekleştirilen toplantıda, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ile Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan 2018 yılına dair değerlendirmelerini ve 2019 yılına dair öngörülerini acentelerle paylaştı. AXA Sigorta’nın ilham veren yeni iletişim kampanyası “Know You Can”in de anlatıldığı toplantıya hayallerinin peşinden giderek başarı hikâyeleri yazan sosyal girişimci ve SineMasal’ın kurucusu Enes Kaya ve New York Avrasya Film Festivali’nde ödül kazanarak dikkatleri çeken yönetmen ve yazar Ümmiye Koçak ise konuk konuşmacı olarak katıldı ve heyecan verici hikayelerini acentelere anlattı.

ACENTE MEMNUNİYET ORANIMIZ YÜZDE 93

Yavuz Ölken 2018 yılında AXA’nın küresel gücünü ve bilgi birikimini en iyi şekilde kullandıklarını söyleyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti: “İçinden geçtiğimiz dönemi cesaret ve kararlılıkla yönetirken ezberleri bozan ve fark yaratan işler yaptık. Sizlere geçen sene bir araya geldiğimizde verdiğimiz sözleri tuttuk. ‘Güçlü Bölge’ inisiyatifimizle acente ve bölgelerimizin karar mekanizmalarında daha etkin bir şekilde yer almasını sağladık, süreçlerimize hız kattık ve böylece acente memnuniyet oranımızı yüzde 93’e getirdik. Dolayısıyla müşteri memnuniyetinde de önemli bir kademe kaydettik, 2,6 milyon AXA Sigortalı’nın bize duyduğu güveni güçlendirdik, tavsiye edilme oranımızı yüzde 10 artırdık. Bu başarıda sizlerin de emekleri var, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 2019 yılında ticari sigortalarda yaygınlaşmaya odaklanacaklarını ve sağlık alanındaki iddialarını da sürdüreceklerini belirten Ölken, AXA Sigorta’nın “ödeyenden çözüm ortağına dönüşüm” yolculuğunu güçlü adımlarla sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

2019 VERİMLİ SONUÇLAR ALDIĞIMIZ BİR YIL OLACAK

Sürdürülebilir bir yapı hedeflediklerini söyleyen Firuzan İşcan ise “Bu anlamda ‘Güçlü Bölge’ inisiyatifi stratejimizde çok önemli bir yer tutuyor. Çünkü bölgelerimizin ve acentelerimizin uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimlerine güveniyoruz. Sizlerden gelen her bir geri bildirim sigorta sektörünü ve işimizi nasıl geliştireceğimiz, süreçlerimizi nasıl sadeleştireceğimiz konusunda bize çok değerli iç görüler sunuyor. Biz de süreçlerimizi hızlandırmak için bir yandan ekiplerimizin her zaman ulaşılabilir olmasını sağlıyor, bir yandan da yapımızı mümkün olduğunca sadeleştiriyoruz. 2019 yılında tüm bu adımların verimli sonuçlarını çok daha fazla görmeye başlayacağız.” dedi. 

Share
148 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.