logo

15 Aralık 2017

Aykut Kocaman’dan Adana Demirspor taraftarına övgü 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Benim öyle maç seyrederken taraftarı gözlemleyen bir yapım yok ama bugün fark ettiğim şeylerden bir tanesi şuydu hem çok çok güzel bir şekilde destek verdiler. Beklentiler böyle ifade edildiği zaman çok daha değerli oluyor” dedi.

ADANA (İHA) – Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Adana Demirspor taraftarına övgülerde bulunarak, “Atmosfer gerçekten muhteşemdi” dedi.
Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur rövanş maçında deplasmanda Adana Demirspor’u 4-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktör Aykut Kocaman, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Bir gazetecinin sorusu üzerine Adana Demirspor taraftarına övgülerde bulunan Kocaman, “Adanaspor ve Adana Demirspor’un Süper Lig’de her zaman olması gerekir. Buranın geçmişine baktığımız zaman değerli bir şehir. Vurgulamakta fayda var atmosfer gerçekten muhteşemdi. Benim öyle maç seyrederken taraftarı gözlemleyen bir yapım yok, genel olarak maça çok odaklıyım ama bugün fark ettiğim şeylerden bir tanesi şuydu; hem çok çok güzel bir şekilde destek verdiler. Aynı zamanda beklentilerini ifade ettiler. Beklentiler böyle ifade edildiği zaman çok daha değerli oluyor” ifadelerini kullandı.

Share
622 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.