logo

14 Mayıs 2018

 BAKAN EROĞLU ESNAFA ORMAN ÇAYI DAĞITTI 

Esnafın çiğ köfte ikramını da reddetmeyen Eroğlu, 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan oy istedi 

ADANA (İHA) – Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adanalı esnaflara orman çayı dağıttı. Esnafın çiğ köfte ikramını da reddetmeyen Bakan Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinde oy istedi.
Bir dizi ziyaret ve açılış yapmak üzere kente gelen Eroğlu, Seyhan ilçesindeki Döşeme Mahallesi’nde bulunan Mehmet Nuri Sabuncu Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti. Beraberindeki Adana Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte esnaflara ve kaldırımdaki vatandaşlara orman çayı dağıtan Eroğlu, 24 Haziran seçimleri için oy istedi. Bir çiçekçi tarafından kendisine çiçek verilen Bakan Eroğlu, çiçeği daha sonra başka bir kadın esnafa verdi. Bakan Eroğlu, bir esnafın da çiğ köfte ikramını reddetmeyerek afiyetle yedi.

BAKAN EROĞLU FİDAN DİKTİ
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adana’da bir okulda fidan dikti. Yüreğir ilçesindeki Hakkı Polat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Bakan Eroğlu, öğrencilere yaptığı konuşmada eğitim yatırımlarını anlattı, doğal hayatın önemine vurgu yaptı. Bakan Eroğlu, daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ve öğrencilerle birlikte okul bahçesine fidan da dikti.

Share
295 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.