Adana Güney Haber

Barut: “Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız”

Barut: “Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız”
20 views
20 Mayıs 2019 - 1:13

CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Ulusal Kurtuluş Mücadelesinin 100. Yıldönümü ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını söyledi. Barut, “Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin 100. yıldönümü ve bayramımız kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucu ilkelerine ve Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)- CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Ulusal Kurtuluş Mücadelesinin 100. Yıldönümü ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını söyledi. Barut, “Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin 100. yıldönümü ve bayramımız kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucu ilkelerine ve Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, Ulusal Kurtuluş Mücadelesinin 100. Yıldönümü ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını söyledi. Barut, “Cumhuriyetimizin kurucu ilkelerine ve Önderimiz Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız. Güzelim ülkemiz de hak, hukuk, adalet ve demokrasi mücadelemizle her şey çok daha güzel olacak” dedi. 

“HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK”

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde 19 Mayıs 1919’da başlayan ve eşsiz bir zaferle taçlandırılan Ulusal Kurtuluş Mücadelesinin tarihe altın harflerle yazıldığını vurgulayan Ayhan Barut, şöyle konuştu:

“Dünyanın her yerinde sömürülen ve ezilen halklara örnek olan Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin 100. yıldönümünü kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz. Bu büyük onur ve gururu bize yaşatan Ulu Önderimizi, kahraman silah arkadaşlarını, bağımsızlığımız için hiç düşünmeden canıyla, kanıyla bedel ödeyerek bu unutulmaz destanı yazan kadın-erkek tüm yiğitlerimizi, şükranla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız ile Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin 100. yıldönümü kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucu ilkelerine ve Önderimiz Atatürk’ün emanetlerine sonsuza dek sahip çıkacağız. Güzelim ülkemiz de hak, hukuk, adalet ve demokrasi mücadelemizle her şey çok daha güzel olacak. “

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -