Adana Güney Haber

“BASIN KURULUŞLARI; DEMOKRATİK TOPLUMLARIN GÜVENCESİ VE İTİCİ GÜCÜDÜR”

“BASIN KURULUŞLARI; DEMOKRATİK TOPLUMLARIN GÜVENCESİ VE İTİCİ GÜCÜDÜR”
86 views
16 Nisan 2021 - 2:08

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 46.kuruluş yıldönümü nedeniyle; Adana Valisi Süleyman Elban, Başkan Cafer Esendemir’e bir kutlama mesajı gönderdi. Vali Elban; basın kuruluşlarının sağladığı etkin denetim mekanizmasıyla, demokratik toplumların güvencesi ve itici gücü olduğuna dikkat çekti.

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 46.kuruluş yıldönümü nedeniyle; Adana Valisi Süleyman Elban, Başkan Cafer Esendemir’e bir kutlama mesajı gönderdi. Vali Elban; basın kuruluşlarının sağladığı etkin denetim mekanizmasıyla, demokratik toplumların güvencesi ve itici gücü olduğuna dikkat çekti.

Elban mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, yol gösteren basın kuruluşları; sağladığı etkin denetim mekanizmalarıyla demokratik toplumların güvencesi ve itici gücüdür.

Kurulduğu günden bu yana bu anlayışla önemli çalışmalara imza atan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’miz, ilimizde faaliyet gösteren medya kuruluşlarının basın meslek ilkeleri doğrultusunda objektif ve bağımsız çalışabilmesi, üyelerinin daha iyi şartlarda görevini yerine getirebilmesi için yoğun çaba göstermektedir.

Bugüne kadar üstlendiği bu görev ve sorumluluğu layıkıyla yerine getiren; ilkeli, bağımsız ve tarafsız basın mensuplarını destekleyen, gündeme taşınan konularda ilimizin tanıtılmasına, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine de önemli katkılar sunan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin bundan sonra da aynı bilinçle çalışacağına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlerin şahsında, Cemiyetin tüm mensuplarına sağlık, huzur ve başarılar diliyor, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunun 46.yıldönümünü kutluyorum.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -