Adana Güney Haber

Belediye Başkanlarından Karataş Ziyareti

Belediye Başkanlarından Karataş Ziyareti
183 views
25 Mart 2021 - 13:56

Mahalli İdareler İşveren Sendikası üyesi belediye başkanları Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un daveti ile Karataş ilçesine ziyarette bulundular.

(HABER MERKEZİ)- Adana’da bulunan Mahalli İdareler İş Veren Sendikası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Belediye Başkanları Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un daveti ile Karataş İlçesine ziyarette bulundular.

Sarıçam Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Mahalli İdareler İş Veren Sendikası Genişletilmiş Yönetim Kurulu Programı kapsamında Adana’ya gelen Belediye Başkanları, Karaisalı İlçesi ziyareti sonrası Karataş Belediyesini ziyaret ederek Kumluk ve Tabiat Parkında yer alan Şahin Tepesi Restoran da bir araya geldiler.

Karataş’ta ağırlanan Belediye Başkanlarına, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Karataşlı kadınları desteklemek ve ürünlerini daha fazla kişilere ulaştırmak için Karataş Belediyesince kurulan Karataş Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ürünlerinden hediye etti.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz gerçekleştirilen programda söz alarak ; “Sendika temsilcisi Belediye Başkanlarımızın Adana ziyareti sırasında davetimiz üzerine bizleri kırmayarak onurlandırdılar. Ziyaretleri sırasında ayrıca bizlere takdim ettikleri yöresel ürünlerinden oluşan hediyeler ve teşrifleri için ayrıca Başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunarım. Birlik ve beraberlik içerisinde hizmetin halka ulaştırılmasını sağlamak üzere bu toplantıların önemli olduğunu düşünüyor tüm belediye başkanlarımıza teşrifleri sebebi ile ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum. “ dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -