hava
DOLAR 32,9044 % % 0.24
EURO 35,3736 % % 0.64
GRAM ALTIN 2.465,18 % % 0,59
ÇEYREK A. 4.030,56 % % 0,59
BITCOIN 61.450,01 % -4.376
SON DAKİKA

“Bir Telefonumuzla Yanımızdasınız”

Son Güncelleme :

25 Mart 2015 - 18:04

/ 591 views kez okundu.
“Bir Telefonumuzla Yanımızdasınız”

Çetin’e bu kez okullardan övgü geldi

 “Bir Telefonumuzla Yanımızdasınız”

ÇUKUROVA BLD (4)

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e yönelik övgülere ilk ve ortaokulların yöneticileri de katıldı. Vakıfbank İlkokulu’ndan Alper Teke: “ Ekibinize ulaştım, anında geldiler, bir telefon yetti.” Hacı Nazım Turgut İlkokulu’ndan Filiz Samgam: “Sizi aradım gördüm ki bir arkadaş gibisiniz.” E.N. Menemencioğlu’ndan Süleyman Aksoy: Ekipleriniz anında yanımızda, hemen çözdüler. Akşemsettin Ortaokulu’ndan Sinan Kızartıcı: Eğitime önem verdiğiniz yaptıklarınızdan belli. Müdür ve okul aile birliği başkanları, “Bir telefon kadar yakınsınız, sözü boşuna değilmiş” dediler.

 

ADANA (GÜNEY HABER)- Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e yönelik övgülere ilk ve ortaokulların yöneticileri de katıldı. Müdür ve okul aile birliği başkanları, “Bir telefon kadar yakınsınız, sözü boşuna değilmiş” dediler.

Eğitim kurumlarıyla ibadethanelere özel önem veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, okul gezileri sırasında bol bol övgü aldı. Çukurova ilçesindeki Vakıfbank, Hacı Nazım Turgut ve Emine Nabi Menemencioğlu ilkokulları ile Akşemsettin Ortaokulu’nu ziyaret eden Çetin, yöneticilerin sözleri ile moral buldu, öğrencilerden büyük ilgi gördü. Vakıfbank İlkokulu Müdürü Alper Teke, belediye yol müdürünü telefonla aradığını ve içten bir ilgiyle karşılaştığını belirterek “Kendisini tanımam ama ekibinizle gurur duyabilirsiniz, gerçekten hemen geldiler, sorunu çözdüler ve biz de bu icraatlarınızı sosyal medyada paylaştık” dedi ve ekledi: Bir telefonumuz yetti, yanımızdasınız…

Hacı Nazım Turgut İlkokulu’nu ziyaretinde de övgülerle karşılaşan Başkan Soner Çetin’in morali, Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Samgam’ın sözleriyle daha da arttı. Okulun bazı ihtiyaçları için Çukurova Belediyesi Yol Müdürlüğü başta olmak üzere bazı birim yöneticilerini aradığını belirten Samgam, “Sizi okulumuzda görmek bile güzel ama güzelliği artıran başka şeyler de var. Yol müdürünüz, temizlik işleri müdürünüz ve park bahçeler müdürünüz öyle duyarlı ve yapıcı ki anlatamam. Ne zaman ihtiyaç duyup arasam hemen yanımızdalar. Gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Emine Nabi Menemencioğlu İlkokulu Müdürü Süleyman Aksoy’dan da iltifat dolu sözler duyan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Akşemsettin Ortaokulu Müdürü Sinan Kızartıcı’dan da benzer övgüleri alınca “Ekiplerimizle gurur duyuyorum” dedi ve şu değerlendirmeyi yaptı: Beni bu kadar güzel karşılayan, sorunlarını çok güzel ifade eden, aslında bizim sorumluluğumuz olmamasına rağmen istemesini bilen okullarımızın taleplerine sınırlı imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya devam edeceğiz. 7 gün 24 saat görev başındayız. Sizlerden aldığımız güçle şevkle çalıştığımızı bilin.