Adana Güney Haber

Boyvadaoğlu: Ekonomik sıkıntılar başrolde!

Boyvadaoğlu: Ekonomik sıkıntılar başrolde!
5 views
22 Ekim 2020 - 14:45

İyi Parti Adana il Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Boyvadaoğlu; Ülkenin ekonomik sorunlarını ele alarak açıklamalarda bulundu.

(HABER MERKEZİ)-İYİ Parti Adana il Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve Adem Sungurtekin, Ömer Murat Zor, Ali Çoşkun Özkan ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Boyvadaoğlu; Ülkenin ekonomik sorunlarını ele alarak açıklamalarda bulundu.
ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Boyvadaoğlu, şunları söyledi: ‘’Ülkenin doğru yönetilememesi, işsizliğin artması, döviz fiyatların yükselmesi, dış sermayenin Türkiye şartlarına güvenmediği için kaçmasına; Milletimiz de yoğun bir şekilde tepki gösteriyor. Parlamenter sisteme bir an önce geçilmesi gerekiyor. Bir şeylerin artık düzelmesi lazım. Vatandaşlarımız umut olarak İyi Parti’yi görüyorlar, biz de milletimize umut olacağız. Ülkeyi yönetecek kadrolara da sahibiz.

“MİLLETİMİZ BİZİ ÇAĞIRIYOR “
Eskiden vatandaşlarımız üye olmaya çekiniyorlardı şimdi ise vatandaşlarımızın kendisi geliyor. Genel Başkanımız Meral Hanımı çok sevdiklerini söyleyip ailemizin bir üyesi olmak istiyorlar.
Akıllı hareket etmekte fayda var artık Hükümete dur demenin zamanı geldi. Milletimiz bizi çağırıyor” dedi

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -