Adana Güney Haber

Boyvadaoğlu: İYİ Parti insanlarımızın umudu olacaktır

Boyvadaoğlu: İYİ Parti insanlarımızın umudu olacaktır
7 views
04 Aralık 2018 - 1:19

İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte İYİ Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Grup Toplantısına katıldı. Başkan Boyvadaoğlu, toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “İYİ Parti önlenemez yükselişini sürdürüyor” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)-İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte İYİ Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Grup Toplantısına katıldı. Başkan Boyvadaoğlu, toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “İYİ Parti önlenemez yükselişini sürdürüyor” dedi.

Toplantıya katılımın ve coşkulu kalabalığın heyecanı tavan yaparken, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’ in konuşmaları, gelen davetlileri iktidar olma yolunda umutlandırdı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, ders niteliğindeki yaptığı konuşmada; “Millet’i kasıp kavuran, mutfaklara ateş düşüren soğan lobisiymiş… Bırakın bunları. Sanki gübre’ye, mazot’a, zirai ilaçlara o zamları yapan kendisi değilmiş gibi, soğan’ı ve soğan esnafını terör örgütü üyesi ilan etti. Erdoğan ve Bahçeli, millet ittifak’ı için açık açık, zillet ittifakı diyorlar. Bizim için her Türk vatandaşı eşit değerdedir. Ülkeyi uçuruma sürüklemişsin, faturayı da gariban vatandaşa yükleyeceksin öyle mi? Buna izin vermeyeceğiz. Bir ay önce herkes kendi yoluna diye rajon kesip ittifakı bitirenler, önlerine anket sonuçları gelince çark edip ittifak kuranlar, Türk milletinin değil, andımıza karşı olanların ittifakıdır. Tabelalardan TC’yi kaldıranların ittifakıdır. Bu ittifak mukaddesatımızı yaralayanların ittifakıdır” dedi.

Genel Başkanımızın bu konuşması ışığında büyük başarılar elde edeceğiz. Adana’mızın  bir çok alanda geri kalmışlığına son vereceğiz. İl ve ilçe teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla Adana’da çok önemli işler başaracağız. Belediye Başkan adaylarımızı ve meclis üyelerimizi nitelikli kadrolardan oluşturacağız. Adana’mızın makus kaderini değiştirecek önemli projeler geliştirip halkımızın beğenisine sunacağız. İyi Parti tüm vatandaşlarımızın umudu olacaktır.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -