Adana Güney Haber

Bozuk yollar yenileniyor

Bozuk yollar yenileniyor
87 views
27 Ocak 2021 - 2:00

Adana’nın yeni yerleşim yerlerinin başında gelen ve nüfusu her geçen gün artan Sarıçam’da bozuk yollar yenilerek güzel görünüme kavuşturuluyor. Yenilenen yolda keyifle araç kullanan sürücüler, en kısa sürede Çatalan Caddesinin tamamının stadyum yolu gibi yenilenmesi istediklerini ifade ediyorlar.

(HABER MERKEZİ)-Adana’nın yeni yerleşim yerlerinin başında gelen ve nüfusu her geçen gün artan Sarıçam’da bozuk yollar yenilerek güzel görünüme kavuşturuluyor. Yenilenen yolda keyifle araç kullanan sürücüler, en kısa sürede Çatalan Caddesinin tamamının stadyum yolu gibi yenilenmesi istediklerini ifade ediyorlar.

Sarıçam ilçesinde bulunan Çatalan yolu uzun süreden beri yenilenmeyi bekliyordu. Yollardaki çukurlarla sürücülerin korkusu rüyası haline gelen Çatalan yolundaki bozuklukların giderilerek yol yepyeni bir görünüme kavuşturuldu. Yoldaki asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından bisiklet sürücüleri için bisiklet yolları yapıldı. Hem modernliği hem de kullanışlılığı sürücülerin takdirini toplayan stadyum yolundaki çalışmaların caddenin tamamında da yapılması bekleniyor.

Çatalan yoluna alternatif başka bir yer olmadığı için mecburen bu yolu kullandıklarını ve yolun bozuk olduğu süreçte bu yoldan her geçtiklerinde lastiklerde ve tekerlerde sorunlar oluştuğunu, yenilenen yol nedeni ile bu sorunun çözüldüğünü belirten vatandaşlar; “Burası, her gün yüzlerce aracın geçtiği bir yol. Burada üniversite de olduğu için yolcu sayısı ve bu yolu kullanan kişi sayısı da artıyor. Kısa süre öncesine kadar yollar adeta birer köstebek yuvasını andırıyordu. Yolların hali gerçekten çok kötüydü. Buradan her geçen araba ya çukura düşüp araç zarar görüyordu yada lastikler zarar görüyordu. Gerçek buranın ivedilikle yapılması gerekiyordu. Vatandaşlar olarak bizler çok şikayetçi idik. Ancak çalışmalar başladı ve kısa süre içinde de tamamlandı. Bisiklet yolu bile yapıldı. Burası yeni yerleşim ve lüks binalar var. Yollar da yenilenince buranın güzelliği çıktı ortaya. Umarız çalışmalar Çatalan caddesinin kozan yolu ayrımına kadar devam eder. Çünkü yolun ilerleyen kısımlarında da sıkıntılar var. O noktalar da inşallah kısa süre içinde bu güzel görünüme kavuşur.” diye konuştular.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -