Adana Güney Haber

BPW, Anneler Günü Etkinliği Düzenledi

BPW, Anneler Günü Etkinliği Düzenledi
76 views
11 Mayıs 2014 - 18:10

Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav ve kulüp üyeleri Anneler Günü münasebetiyle Adana Atlı Spor Kulübü Sosyal Tesislerinde Anneleriyle bir araya gelerek Anneler Gününü kutladı.

ADANA (GÜNEY HABER) – Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav ve kulüp üyeleri Anneler Günü münasebetiyle Adana Atlı Spor Kulübü Sosyal Tesislerinde Anneleriyle bir araya gelerek Anneler Gününü kutladı.
Tek aşkın ve sonsuz sevginin tanımının sadece “anne” sözcüğü ile ifade edilebileceğini söyleyen BPW Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav, “Benim tek dostum, ilk öğretmenim, canım, güzel kalplim, ilk nefesim, ilk adımım, ilk şarkım ve sonsuz aşkım melek annemdir. Annelerimize olan sevgimizi anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini hepimiz biliriz. Başta benim annem olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyorum. Allah hiç kimseyi annesiz bırakmasın. Annesini yitirmiş olanlara da sabır diliyorum” dedi.
Kahvaltıya katılan tüm annelere hediyeler vererek anneler gününü kutlayan BPW Adana Kulübü Başkanı Katlav,”Biz iş kadınları günümüzün çoğunluğunu yoğun ve yorucu geçirdiğimizden kulüp üyesi arkadaşlarımla birlikte günün anlamına uygun bir etkinlik düzenleme fikri mükemmel olur diye düşündük. Bu fırsatı yakalamışken her türlü sevgi ve saygıyı hak eden annelerimizle açık havada birlikte, güzel bir gün geçirmek istedik. İyi de yapmışız. Annelerimizin yüzlerinde oluşan tebessüm bizler için dünyaya bedel. Olmazsa olmaz sevgi kaynağı tüm annelerin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -