logo

01 Ağustos 2019

Bulut: Muhtarlara büyük iş düşüyor

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut,  Seyhan Narlıca Mahallesi sakinleri ile buluştu. Vatandaşların sosyal medyadan kendisine yaptığı çağrıya kayıtsız kalmayan Bulut, Narlıca sakinlerinin sorunlarını dinledi. Bulut, mahallenin ve mahallelinin sorunlarının çözümü noktasında elinden geleni yapacağını söyledi.

(HABER MERKEZİ)- CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut,  Seyhan Narlıca Mahallesi sakinleri ile buluştu. Vatandaşların sosyal medyadan kendisine yaptığı çağrıya kayıtsız kalmayan Bulut, Narlıca sakinlerinin sorunlarını dinledi. Bulut, mahallenin ve mahallelinin sorunlarının çözümü noktasında elinden geleni yapacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Seyhan Narlıca Mahallesi sakinlerinin sosyal medyadan kendisine yaptığı çağrıya kayıtsız kalmadı. CHP’li Bulut, Narlıca’da ilk olarak Mahalle Muhtarı Haşim Temiz’le bir araya geldi.

Muhtarların demokrasinin ilk adımı, hizmetin ilk durağı, çözümün ilk adresi olduğunu söyleyen Bulut, halkımızın bilinçlendirilmesinden, mahallelerimizdeki sorunların tespitine kadar her aşamada muhtarlara ciddi görevler düştüğünü söyledi.

KATILIMCI DEMOKRASİNİN ÖNCÜSÜ

Muhtarların yalnız evrak düzenleyici değil, halkın temsilcisi ve katılımcı demokrasinin öncüsü olduğunu belirten Bulut, Adana’nın sorunlarının çözümü noktasında muhtarlarla işbirliği içerisinde olduklarını kaydetti. Bulut, maddi olarak birçok yetersizliğe rağmen, mahallenin ve mahalle sakinlerinin sorunlarının çözümünde gösterdiği hassasiyet nedeniyle Temiz’e teşekkür etti.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinleyen Bulut, ‘Her zaman hemşerilerimizle bir arada olmaya gayret ediyoruz. Adana ve Adanalıların sorunlarının çözümü noktasında bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Adana’nın sorunlarını TBMM çatısı altında Genel Kurul’da dile getiriyoruz. Soru önergeleriyle gündeme taşıyoruz.  Sizlerin sorunlarının gerek yerel yönetimler gerekse iktidara iletilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında elimden geleni yapacağım’’ dedi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade eden Narlıca Mahallesi sakinleri Bulut’a başarılar dilerken, her zaman vatandaşlarla bir arada ve kolaylıkla ulaşılabilir olduğu için de teşekkür ettiler.

Share
338 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.