hava 26° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,7878 % % 1.53
EURO 35,1602 % % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % % 2,80
BITCOIN 66.202,84 % 0.289
SON DAKİKA

Çelikcan: “İstikrar üreten bir sistem için 16 Nisan’da ‘evet’ demeliyiz” 

Son Güncelleme :

15 Mart 2017 - 0:18

/ 469 views kez okundu.
Çelikcan: “İstikrar üreten bir sistem için 16 Nisan’da ‘evet’ demeliyiz” 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçede faaliyet gösteren tekstil atölyelerinde çalışan işçilerle buluştu.

ADANA (GÜNEY HABER) – Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçede faaliyet gösteren tekstil atölyelerinde çalışan işçilerle buluştu.
Çelikcan, emekleriyle ekonomiye değer katan, üreten insanlara her zaman saygı duyduklarını belirterek, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Paketi’nin oylanacağı referandumdan evet çıkmasıyla Türkiye’nin istikrara kavuşacağını söyledi.
AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’nin istikrara kavuştuğunu belirten Çelikcan “İstikrar üreten bir sistem için 16 Nisan’da evet demeliyiz” dedi.
Özellikle genç yaştakilerin ülkemizde devam eden istikrar sayesinde hiç bir zorluk yaşamadan yaşamlarını sürdüklerini ifade eden Çelikcan, şöyle devam etti:
“AK Parti iktidarından önceki iktidarlarda vatandaşlarımız şeker, çay, yağ, ekmek, tüp kuyruklarında beklerlerdi. Bir kriz olduğu zaman vatandaşımızın cebinde bulunan paranın yarısı buhar olup uçardı. En bariz örnek ise yazarkasa krizidir. Dolar bir anda 2 katına çıktı. Vatandaşımızın elindeki para bir anda yarıya düştü. 3 kuruş için IMF’ye yalvarır olduk. Ülkemiz çok şükür bu krizli günleri AK Parti iktidarı ile bitirdi. Ülkemizin daha hızlı karar alması, yatırımları daha hızlı yapması, istikrar için, darbelere karşı, oligarşik bürokrasiye ve milli iradeye müdahale etmek isteyenlere dur demek için 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişiklik Paketi referandumuna evet demeliyiz.”
(ADN-Y)