logo

21 Kasım 2018

CEZY: DİYET LİSTELERİNİN EN YENİSİ!

ADANA (GÜNEY HABER)- Geleneksel damak tadımızdan yola çıkan ve içeriği 21.yy yeme ve sağlık trendleri doğrultusunda belirlenen CEZY’nin hiçbir şekilde katkı, koruyucu madde ve ilave şeker içermediği belirtildi.

Her yaş grubuna hitap eden, özellikle küçük yaştaki çocukların da severek tükettiği CEZY;  öğünler arasında acıktığınızda veya yemek saatini geçirdiğinizde, spor öncesi ve sonrası vücudunuza ve midenize ağırlık yapmadan enerjinizi alabileceğiniz ve diyet yaparken de enerjinizi düşürmeden sizi tok tutmaya yardımcı olan doğal bir enerji kaynağı.

CEZY’nin kurucusu Selen Canoğulları, CEZY’nin içeriği ve işlevi hakkında şu bilgileri verdi:

“Aroma bile kullanılmadan; organik pekmez ve bal ile tatlandırılan ürün, glüten ve laktoz da içermiyor. Doğal hammaddeler kullanılarak üretilen CEZY; yumuşak kıvamı, yüksek lifi ve çok da lezzetli olması sebebi ile küçükten büyüğe herkesin beğenisini kazandı bile.

Ayrıca ürünün ‘düşük kalorili’ olması doğal ve sağlıklı beslenenlerin dışında diyet sektörünün de dikkatini çekiyor. Küp küp formuyla diyetlerde ve ara öğünlerde tek 1 küpü ile bile enerjinizi toparlamanıza yardımcı olan CEZY, Adana’da üretiliyor ve henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen hızla tüm Türkiye’ye yayılıyor” dedi.

Share
1237 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.