Adana Güney Haber

ÇUKUROVA’DA 71 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK

ÇUKUROVA’DA 71 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK
212 views
03 Ağustos 2021 - 15:05

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 9. İcra Dairesi, Adana Çukurova’da 71 m² iş yerini açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Adana İl, Çukurova İlçe, 6870 Ada, 3 Parsel, KURTTEPE Mahalle/Köy, D Blok Bodrum Kat 4 Nolu B.B. Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz 4429;00 metrekarealanlı ve (32/4429)”32metrekare” arsa paylı, ana niteliği;”2 adet 15’er Katlı Betonarme Apartman 2 adet 1’er Katlı Betonarme İş Yeri ve bir adet 13 Katlı Betonarme Apartman ve Arsası” bağımsız bölüm niteliği ” İşyeri vasıflı taşınmaz. Taşınmazların açık adresi. Belediye Evleri Mah. Zahit Akdağ Blv. Durupark Evleri No:41, D Blok, 4 Bağımsız bölüm Çukurova- ADANA adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın tamamı borçlu adına kayıtlıdır.Taşınmazların bulunduğu parsel, Zahit Akdağ Bulvarına cepheli, Çoban Yurtçu Bulvarının 300 metre doğusunda, Çukurova Belediyesinin 650 metre güneybatısındadır. Taşınmaz çevresinde işyerleri, çok katlı bina ve siteler, resmi kurumlara, okullara, sağlık kuruluşlarına ve semt pazarlarına yakındır. Yapılaşma kısmen tamamlanmış, sakin ve tercih edilen muhitdir. Ana taşınmaz A ve B blok arası bulvar cephesinde konumlu tek kat işyeri olarak düzenlenmiş. D blokda ve batı cepheli olan taşınmaz, mimari projesine göre, bodrum katta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu, parselin kot farkından dolayı, işyerinin girişi olan batı cephesi, zemin seviyesi ile aynıdır. Bu sebeple zemin kat gibi gözükmektedir. Mimari projesinde 1 oda, 1 wc olarak gözükmektedir. Taşınmazın doğu kısmı ara panelle bölünerek küçük bir mutfak, veçalışma ofisi haline getirilmiştir. Giriş kısmı cam vitrin ve en dış kısımda elektrik motorlu kepenk mevcuttur. Taşınmazın zemini seramik fayans, duvarlar boyalı, tavan ise aliminyum asma tavandır. Wc de ise yerler ve duvarlar seramik kaplamadır. Wc içerisinde yarım ayak lavabo alafranga wc taşı mevcuttur. İç kapılar amerikan panel kapıdır. Taşınmazın 2013 yılında tadilat projesinin olduğu görülmüştür. Mimari projesne göre brüt 71 metrekare, net oturum ise 67,20 metrekaredir. Elektrik/su/abonelikleri bulunmaktadır. Araç bakım ve yazılım üzerine faaliyet gösteren işletme mevcut,4.429 m2 yüzölçümü, 32/4429 arsa payı. Taşınmaz üzerinde 13.11.2012 tarih 29147 yevmiye no’lu Diğer irtifak hakkı:Beyannamede gösterildiği şekilde B ile gösterilen 62,95 m2lik trafo binası ve emniyet sahasının irtifak hakkı TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE aittir şerhi bulunmakta olup taşınmaz bu haliyle satışa çıkartılmıştır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/827675/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/adana-cukurovada-71-m²-is-yeri-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -