logo

 Çukurova’da şenlik var 

Bulutsuzluk Özlemi, Pilli Bebek, Feridun Düzağaç, Fatma Turgut, Kaan Tangöze ve Moğollar’ın da aralarında bulunduğu 18 müzisyen ve müzik grubu 3-4-5 Kasım tarihlerinde Adana Gençlik Festivali’nde buluşacak.

ADANA (GÜNEY HABER) – Bulutsuzluk Özlemi, Pilli Bebek, Feridun Düzağaç, Fatma Turgut, Kaan Tangöze ve Moğollar’ın da aralarında bulunduğu 18 müzisyen ve müzik grubu 3-5 Kasım tarihlerinde kamplı düzenlenecek Adana Gençlik Festivali’nde müzik severlerle buluşacak.
Yüreğir ilçesindeki Adana Aqualand Şenlik Alanı’nda düzenlenecek Adana Gençlik Festivali’nde 3 günde 18 konser, after partiler, DJ performansları, dans gösterileri, yoga ve pilates etkinlikleri, amatör müzik performansları gerçekleştirilecek.
Ayrıca çadır kamp alanının bulunduğu şenlik alanında katılımcıların yeme, içme, sağlık, güvenlik gibi doğal ihtiyaçlarına yönelik hizmetler de sunulacak.
Festivalde, katılımcıların arasında noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle 1 öğrenciye 2 bin 500 lira tutarında 1 yıllık burs da verilecek.
Festivalin ilk gün biletleri için tanışma fiyatı 20 TL, diğer günler 40 TL, kombine bilet fiyatı ise 60 TL olarak belirlendi.
Festivalin konser takvimi ise şöyle:
3 Kasım Cuma:
Bulutsuzluk Özlemi, Pilli Bebek, Sufle, Plastic, Pastel
4 Kasım Cumartesi:
Feridun Düzağaç, Fatma Turgut, Adamlar, Aydilge, Vera, Kibrit Kutusu
5 Kasım Pazar:
Kaan Tangöze, Moğollar, Son Feci Bisiklet, Sattas, Luxus, Cosy

 

Share
1945 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.