Adana Güney Haber

Çulhaoğlu: Parlamenter Sistemi savunan bir partiyiz

Çulhaoğlu: Parlamenter Sistemi savunan bir partiyiz
319 views
13 Ağustos 2020 - 2:01

İyi Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu Çukurova İlçe Başkanı M. İlker Akça, Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse ve Seyhan İlçe Başkanı Misal Bolat ile birlikte Çukurova İlçe Başkanlığına gelerek partililerle buluştu. Çulhaoğlu Çukurova İlçe Binasında partililere yaptığı konuşmada her gün yükselişe geçtiklerini ve Parlamenter sistemi savunan bir Parti olduklarını vurguladı.

(HABER MERKEZİ)-İyi Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu Çukurova İlçe Başkanı M. İlker Akça, Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse ve Seyhan İlçe Başkanı Misal Bolat ile birlikte Çukurova İlçe Başkanlığına gelerek partililerle buluştu. Çulhaoğlu Çukurova İlçe Binasında partililere yaptığı konuşmada her gün yükselişe geçtiklerini ve Parlamenter sistemi savunan bir Parti olduklarını vurguladı.

Çulhaoğlu burada yaptığı açıklamada şunları söyledi ” Partimiz her gün biraz daha yükselişte.

Bu yükseliş Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in önderliğinde daha da  yükselecek iktidara talip olacağız. Büyük emeklerle kurulan her türlü engellemelere karşı mücadele eden partimiz kısa bir sürede büyük başarılar elde etmiştir, bu başarı tüm teşkilâtlarımızın başarısıdır. Burada bulunan görevleri başındaki tüm İlçe Başkanlarımıza ve yönetimlerine şükranlarımı sunuyorum burada sizlerle beraber olmaktan dolayı çok mutluyum. İnsan sağlığı her şey den önce gelir. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de virüs nedeniyle birçok önlemler alınmakta bu uyarılara mutlaka uyulması gerekir. Birçok konuda ülkemiz zor günler geçirmekte sistem değişikliği ülkemize hiç bir fayda getirmemiştir Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener cesaretle meydanlara çıktığında cesurlar hareketini başlatmış oldu. Şu anki mevcut sistem başta Adalet sistemi olmak üzere ekonomiye hiç bir yarar sağlamadı. Bugün mecliste muhalif partiler olarak 3 bine yakın önerge verdik, hiç biri kabul edilmedi Ak Parti’nin verdiği 104 yasa teklifi mecliste kabul görmüştür. Mevcut Başkanlık sistemi kanayan yaraya çare olmamış aksine olumsuzluklar daha da artmaya devam etmiştir. Biz İYİ Parti olarak vatandaşlarla her zaman iç içeyiz toplumun bütün kesimleriyle görüşüyoruz, tüm sektörlerin sıkıntılarının olduğunu üzülerek görüyoruz. Bu hükümet vatandaşların sorunlarını çözemiyor İYİ Parti olarak Genel Merkezde güzel çalışmalar yapmaktayız iktidara talip bir partiyiz bunun için tüm teşkilat mensuplarımızla daha sıkı çalışma içine gireceğiz biz demokrasiye inanan Milli ve Manevî değerlere sahip güçlendirilmiş parlamenter sistemi savunan bir siyasi partiyiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet’te birlik ve beraberliğin sağlanması için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -