hava 34° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,9674 % % 0.2
EURO 35,3528 % % -0.06
GRAM ALTIN 2.467,40 % % -0,09
ÇEYREK A. 4.034,19 % % -0,09
BITCOIN 61.207,87 % -0.264
SON DAKİKA

Doğan:“Çevremize Karşı Sosyal Sorumluluğumuz Var”

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2014 - 17:13

/ 574 views kez okundu.
Doğan:“Çevremize Karşı Sosyal Sorumluluğumuz Var”

Çevre Mühendisleri Odası Adana Şubesi 1. Olağan Genel Kurul sonrası seçimleri tamamlayarak yoluna Genç Çevre Mühendisler Grubu ile devam edecek.

ADANA (GÜNEY HABER)- Çevre Mühendisleri Odası Adana Şubesi 1. Olağan Genel Kurul sonrası seçimleri tamamlayarak yoluna Genç Çevre Mühendisler Grubu ile devam edecek.

Genç Çevre Mühendisler Grubu adına açıklama yapan ÇM. Kenan Doğan,” Öncelikle Temsilcilikten, Bölge Temsilciliğine daha sonrada şube’leşmesini gerçekleştirdiğimiz Çevre Mühendisleri Odası Adana Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu’nda ve seçimlerinde biz “Genç Çevre Mühendisleri Grubu”nu yalnız bırakmayıp, destek veren tüm meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. 7 asil üye ÇM. Kenan Doğan, ÇM. Zühal Bozok Sağır, ÇM. Baha Akyüz, ÇM. Hasan Tarı, ÇM. Züleyha Dağlı, ÇM. Fatma Beste Cankurt, ÇM. Hakan Güngördü ve  7 yedek üye ÇM. Aysun Şahan, ÇM. Serenay Karlıdağ, ÇM. Emine Esra Karaarslan, ÇM. Emine Su Turan, ÇM. Serpil Sinan, ÇM. Agah Oktay Acaroğlu ve ÇM. Veli Yıldırım’ın oluşturduğu ÇMO Adana Şube yönetimi, bundan önce olduğu gibi bu günden sonrada çevrenin ve mesleki hakların savunulması noktasında hassas bir şekilde çalışmalarına devam edecektir. Bizler sosyal sorumluluğu olan bir STK olduğumuz için çalışmalarımızı en hassas şekilde sürdüreceğiz. Mazbataların alınmasından sonra oluşturacağımız komisyonların üreteceği; mesleğimizin onuruna yakışır projelerle, meslektaşlarımızın bilgilerini tazeleyip, destekledikten sonra diğer odalara örnek olacak çalışmalar yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çevremizin ve mesleğimizin savunulması eskisi gibi yine emin ellerdedir. Kazanımlarımızı arttırarak, bizden sonra gelecek arkadaşlarımıza hak ettikleri saygının duyulması için de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Katkı sunup destek veren, çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÇM. Kenan Doğan, ÇM. Zühal Bozok Sağır, ÇM. Baha Akyüz, ÇM. Hasan Tarı, ÇM. Züleyha Dağlı, ÇM. Fatma Beste Cankurt ve ÇM. Hakan Güngördü’den oluşan ÇMO Adana Şubesinin yeni yönetimi önümüzdeki günlerde mazbatalarını almalarının ardından ilk toplantıda görev bölümü yapacak.