Adana Güney Haber

DÖRTYOL’DA 220 M² OLAN BİNA İCRADAN SATILIK

DÖRTYOL’DA 220 M² OLAN BİNA İCRADAN SATILIK
408 views
29 Ekim 2021 - 14:25

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Dörtyol İcra Dairesi, Hatay Dörtyol’da 220 M² Olan Binayı açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

Hatay İli Dörtyol İlçesi 65 Ada, 29 Parsel, SANAYİ Mahallesinde kayıtlı arsa vasındakitaşınmaz; Taşınmazın üzerinde bodrum+zemin kat ve 1.kattan oluşan kısmen betonarme (zemin+zemin kat) hamur karma, un depolama yeri fırın ve tezgâh olarak kullanılan kısım ve kısmen de sac ve prefabrik malzeme karışımından 1. katta100 m2 büyüklüğünde ofis ve soyunma odası gibi kullanılan bir bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz sanayi mah. sınırları içerisinde olup belediyenin tüm hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmaz arsa vasfında olsa da üzerinde Zemin itibari ile fırın olarak kullanılan iş yeri vasıflı kargir bina vardır. Taşınmaz üzerindeki bina 3. sınıf A grubunda betonarme karkas şekilde tek katlı olarak inşa edilmiştir. Bina üzerinde 1. sınıf B gurubunda prefabrik malzemeden yapılan yaklaşık 100 m2 lik bir yapı ve üzeri çinko malzeme ile kaplı çatı mevcuttur. Yapı ekmek fırını olarak kullanılmaktadır. Binanın yerleri ve duvarları fayans kaplama olup duvarlar sıvalı ve boyalıdır. Taşınmazdaki yapı bürüt 220 m2 olup bina yaklaşık 13-15 yıllıktır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/872740/emlak/bina-apartman/hatay-dortyolda-220-m²-olan-bina-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu