hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Dr. Uygur’a Melvin Jones Dostluk Ödülü

Son Güncelleme :

01 Haziran 2014 - 22:37

/ 1.175 views kez okundu.
Dr. Uygur’a Melvin Jones Dostluk Ödülü

AW105896

Adana Toros Lions Kulübü, Lions’un kurucusunun adını taşıyan ve en prestijli unvanı olan “Melvin Jones Ödülünü, fotoğraf sanatçısı Dr. S.Haluk Uygur aldı.

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Toros Lions Kulübü, Lions’un kurucusunun adını taşıyan ve en prestijli unvanı olan “Melvin Jones Ödülünü, fotoğraf sanatçısı Dr. S.Haluk Uygur aldı.
Lions Kulüpleri tarafından her yıl yapılan değerlendirmeler sonucunda verilen Melvin Jones Dostluk Ödülü sahibini buldu.
Altınoran Sanat Merkezi’nde düzenlenen törende Genel Yönetmen Bülent Şen, “Cesaretiniz ve gönlünüzün güzelliği için bu ödülü size veriyorum. Siz de bir Melvin Jones dostusunuz artık” diyerek ödülü Haluk Uygur’a takdim etti.
Haluk Uygur ise, duygularını şu sözlerle ifade etti:
“Bu ödülün benim için anlamı çok büyük. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Türkiye’mizde hepimizin üzerine düşen görevler var. Böylesine önemli bir ödüle layık görülmüş olmak gurur verici. Umarız bizi de faaliyetlerinizin içine alırsınız.”

MELVİN JONES ÖDÜLÜ HAKKINDA
Uluslararası hizmet kuruluşu Lions Kulübü’nün en büyük hizmet ödülü olan Melvin Jones Dostluk Ödülü, insanlığa ve toplumun kalkınmasına katkıda bulunan, şevkat ve paylaşımcılık özelliklerine sahip, toplum tarafından beğenilen sosyal projeleri olan kişilere verilen bir ödül. Lions kulüplerinin kurucusunun adını taşıyan ödül, 1973’ten beri Türkiye’de veriliyor.