hava 28° Orta
DOLAR 32,9298 % % 0.08
EURO 35,3217 % % -0.16
GRAM ALTIN 2.454,34 % % -0,62
ÇEYREK A. 4.012,85 % % -0,62
BITCOIN 61.990,00 % 5.569
SON DAKİKA

Duran: “Başaramayacağımız hedef yok”

Son Güncelleme :

11 Temmuz 2017 - 0:44

/ 490 views kez okundu.
Duran: “Başaramayacağımız hedef yok”

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’ın, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleriyle yaptığı rutin toplantıda, önemli gündem maddeleri değerlendirildi. Duran “Omuzlarımıza yüklenen sorumluluk ne kadar ağır olursa olsun, sabır ve azimle başaramayacağımız hiçbir hedef yok” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)– MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleriyle rutin toplantısında Adana’ya hizmete dönük önemli mesajlar verdi.

Sertan Duran, “Omuzlarımıza yüklenen sorumluluk ne kadar ağır olursa olsun, sabır ve azimle başaramayacağımız hiçbir hedef bulunmamaktadır.” dedi.

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’ın, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleriyle yaptığı rutin toplantıda, önemli gündem maddeleri değerlendirildi. MHP Adana İl Başkanlığı il binasında gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamada bulunan Duran, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Adana’da vatandaşlarımızın teveccühleriyle yerel yönetimlerde üstlendiğimiz sorumlulukların bilinciyle halkımızın güvenine layık olmanın çabası içindeyiz. Sadece ilçe belediyelerimizin olduğu yerlerde değil, Büyükşehir Belediyesi’nin tüm sorumluluk alanında, yani tüm Adana’da bu çabanın izlerini görmek mümkündür.” dedi.

Duran şöyle devam etti: “Kimi yerde 40 yıllık su hasretine, kimi yerde 60 yıllık yol çilesine son veren, kent merkezinde birçok noktada vatandaşı canından bezdiren ulaşım zulmünü ortadan kaldıran, ASKİ marifetiyle devasa altyapı çalışmaları, sayısız sosyal hizmetler; tüm bunlar MHP’li belediyeciliğin hizmet aşkının açık tezahürüdür. Aslında devletin sınırsız kaynaklarıyla ancak yapılabilecek ve yarının Adana’sına nefes aldıracak bu tür bazı hizmetlerin kısıtlı imkânlarla başarılması ise ayrıca dikkate değerdir.”

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran “Teşkilatlarımızla ve başta Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü olmak üzere, tüm belediye başkanlarımızla, belediye meclis üyelerimizle birlikte Adana’da yapacağımız çok iş olduğunu biliyoruz. Adana’da vatandaşlarımızı daha fazla memnun etmeye yönelik istek ve arzumuzu her zaman canlı tutuyoruz. Omuzlarımıza yüklenen sorumluluk ne kadar ağır olursa olsun, sabır ve azimle başaramayacağımız hiçbir hedef bulunmamaktadır. Yeter ki; Adana’da yaşayan herkes, tüm vatandaşlarımız birlik ve beraberlik içinde olsun. Yeter ki; sevgi, saygı ve kardeşlik duygularımız daim olsun.” dedi.