Adana Güney Haber

ELKA FUARCILIK ÇUKUROVA’DA YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR

ELKA FUARCILIK ÇUKUROVA’DA YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR
128 views
13 Aralık 2021 - 12:21

Türkiye bal üretiminde üçüncü sırada olan Adana’nın ilk ve en kapsamlı organizasyonu olmaya aday olan Bal ve Arıcılık Ürünleri, Ekipmanları, Hizmetleri ve Pazarlaması Fuarı APİ TÜRKİYE, 15 Aralık 2021 tarihinde Sarıçam Kültür Merkezi’nde açılıyor.

(HABER MERKEZİ)-Türkiye bal üretiminde üçüncü sırada olan Adana’nın ilk ve en kapsamlı organizasyonu olmaya aday olan Bal ve Arıcılık Ürünleri, Ekipmanları, Hizmetleri ve Pazarlaması Fuarı APİ TÜRKİYE, 15 Aralık 2021 tarihinde Sarıçam Kültür Merkezi’nde açılıyor.

Elka Fuarcılık, üretimde Dünyada bal üretiminde ikinci sırada olan ülkemizin en iyi şekilde temsil edecek olan bu organizasyonu; üye sayısı toplamda beş binin üzerinde olan Adana İli Arı Yetiştiricileri Birliği ve Kozan Bal Tarım Satış Kooperatifi iş birliği ve Sarıçam Belediyesi, Sarıçam Ziraat Odası, Tarım ve Orman Müdürlüğü başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşun destekleri ile düzenleyecek.

Arıcılık Ekipmanları, Arı besin ve ilaçları, giysiler, kovanlar ve tüm arıcılık ihtiyaçlarının yanı sıra bal ve üretim teknolojilerini de kapsayan Fuarda yurdumuzun farklı şehirlerinden katılımcılar yer alacak. Türkiye’de konusunda tek resmi kurum olan Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsünün de katılım sağlayacağı Fuara, Adana ve çevre illerin Arı Yetiştiricileri Birlikleri de stant açarak katılım sağlayacak.

 APİ TÜRKİYE Fuarı, tüm ilgililere açık olup, 15-18 Aralık tarihleri arasında, 09.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    marmaris tekne turu