Adana Güney Haber

Engelliler Haftası AK Parti İl Başkanlığında Kutlandı 

Engelliler Haftası AK Parti İl Başkanlığında Kutlandı 
107 views
13 Mayıs 2014 - 17:58

Engelliler Haftası nedeniyle bir grup görme engelli genç, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’yi makamında ziyaret etti. Görme engelli Arat, “engellilerin her zaman yanında olan başbakanımızı kalp gözümüzle selamlıyoruz” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER) – Engelliler haftası nedeniyle bir grup görme engelli genç, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’yi makamında ziyaret etti.
Toplumun her kesiminin gelişmesi, kalkınması ve onların ihtiyaçlarının giderilmesi adına hükümetin yoğun çalışmalarının olduğunu kamuoyunca bilindiğini belirten Fikret Yeni, “Bizim için esas olan bireydir” dedi. Özellikle engelli vatandaşların sorunlarının giderilmesi adına onlarca yasa çıkartılarak mağduriyetlerin önlenmeye çalışıldığını belirten Yeni, “Engelliler haftası nedeniyle görme engelli siz kardeşlerimin yanında olduğumuzu ifade ediyor, tüm engelli bireylerimizin engelli haftasını kutluyor, hayat yolunda engelsiz günler geçirmenizi diliyorum” dedi.
Görme engelli gençler adına konuşan Cüneyt Arat ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, hükümetin kendilerine çok yakın davrandığını ve çözülemeyen sorunların tamamını çözmek adına yoğun bir çaba sarf ettiğini belirtti. Arat, şöyle devam etti: “Cumhuriyet tarihimiz boşunca engellilere yönelik düzenlemeler AK Parti iktidarı zamanında ele alındı. Bu nedenle engellilerin her zaman yanında olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevgilerimizi gönderiyoruz ve onu kalp gözümüzle selamlıyoruz. Ayrıca Adana’da yaşayan biz görme engelli ve diğer engelli arkadaşlarımıza kapılarını sürekli açık tutan İl Başkanımız Sayın Fikret Yeni’ye de özel bir teşekkürü borç biliyoruz. Ne zaman başımız sıkışsa İl Başkanımız Fikret Yeni, bir ağabey, bir baba gibi yardımımıza koşuyor. Bu bağlamda, ii başkanımız başta olmak üzere tüm AK Parti İl Teşkilatı’na minnet duygularımızı sunup, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -