Adana Güney Haber

ERDEMLİ’DE 145 M² 4+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

ERDEMLİ’DE 145 M² 4+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
167 views
28 Ağustos 2021 - 8:36

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Erdemli İcra Dairesi, Mersin Erdemli’de 145 m² 4+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Mersin İl, Erdemli İlçe, 755 Ada, 12 Parsel, KOYUNCU Mahalle/Köy, 1. Kat 2 Nolu Nolu Bağımsız Bölüm Söz konusu bu bağımsız bölüm, konut sınıfına girmektedir. Binaların inşaat nevilerine göre yapılan ayrımda ise;söz konusu yapı, Betonarme karkas bina sınıfına girmektedir. Mevcut kullanım şekli mesken olarak kullanılan yapıda bulunan söz konusu mesken; zemin+6 katlı apartman içerisinde bulunmaktadır. İlgili bağımsız bölüm, zemin+6 katlı binanın zemin üzeri 1. katında bulunmaktadır. Çevreye baktığımızda yapılaşmanın büyük oranda tamamlandığı görülmektedir. Binanın yapıldığı dönemdeki malzeme özelliği ve kalitesi ile işçilik çeşitliliğine baktığımda, yaklaşık olarak 1-2 yaşlarındadır. Bahse konu bağımsız bölüm; 1 adet mutfak, 1 adet salon, 4 adet oda, 1 adet banyo, 1 adet wc, 1 adet ebeveyn banyo ve 3 adet balkondan müteşekkil olup, brüt 170 m2, net 145 m2 oturumundadır. Yer döşemesi odalarda laminant parke olup, diğer zeminlerde seramik döşemedir. Tavan ve duvarları alçı sıva üzeri boyalıdır. İç kapı ve pervazları press Amerikan panel doğramadır. Pencereleri pvc doğramadır. Giriş kapısı çelik doğrama kapıdır. Islak hacimlerin zemin döşemesi seramik olup, duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. İlgili blokta asansör bulunmaktadır. Konum olarak kuzey-güney-batı cephelidir.Söz konusu yapı orta sınıf kalite ve özellikte malzeme ve işçiliğe sahiptir.Bina Sınıflandırmasına göre bu yapı, ikinci sınıf inşaat sınıfına girmektedir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/840945/emlak/konut/mersin-erdemlide-145-m²-4-1-daire-icradan-satiliktir-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -