Adana Güney Haber

Fidanlıklarda çalışmalar aralıksız sürüyor

Fidanlıklarda çalışmalar aralıksız sürüyor
53 views
04 Mayıs 2021 - 1:50

Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Adana Fidanlık Müdürlüğüne bağlı Ceyhan ve Osmaniye Fidanlıklarında fidan üretim çalışmalarını yerinde denetledi. Denetim sırasında Bölge Müdürü Yılmaz’a Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer, Fidanlık Müdürü Yalçın Serikler ve Fidanlık Şefleri eşlik etti. 

(HABER MERKEZİ)-Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Adana Fidanlık Müdürlüğüne bağlı Ceyhan ve Osmaniye Fidanlıklarında fidan üretim çalışmalarını yerinde denetledi. Denetim sırasında Bölge Müdürü Yılmaz’a Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer, Fidanlık Müdürü Yalçın Serikler ve Fidanlık Şefleri eşlik etti. 

Fidanlık Müdürü Yalçın Serikler’den 2021 yılı fidan üretim ve bakım programlarının son durumu ve yapılan diğer fidanlık çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Yılmaz, ibreli ve yapraklı fidan üretimi, geliri getirici tür aşılamaları, tıbbi ve aromatik fidan türleri ile boylu fidan üretimi çalışmalarını kontrol ederek teknik incelemelerde bulundu.

Ceyhan ve Osmaniye Fidanlıklarında fidan üretim çalışmalarını yerinde inceleyen Adana Orman Bölge Müdürü Yılmaz; “Fidanlıklarımızda Bölgemizin ağaçlandırma çalışmaları için tüplü, tüpsüz fidan yetiştirilmesinden, tohum üretimine, gelir getirici tür fidanlarının yetiştirilmesinden, aşılamasına kadar büyük bir gayret ve özveri ile çalışmalar yürütmekteyiz. Kamunun, özel sektörün ve vatandaşlarımızın fidan talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Ormancılık faaliyetlerimiz için fidanlıklarımız bölgemizin kalbidir.” dedi. 

Fidanlık personeliyle bir araya gelen Bölge Müdürü Yılmaz, çalışanları dinleyerek gösterilen gayret ve emeklerinden dolayı tüm personele teşekkür etti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -