Adana Güney Haber

Gazetecilere Dünyagöz’den destek

Gazetecilere Dünyagöz’den destek
629 views
25 Eylül 2020 - 1:43

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, Adana’da görev yapan basın emekçileri için göz sağlığı protokolü imzaladı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin imzaladığı protokolle, basın çalışanları, Dünyagöz Hastanesi imkanlarından indirimli yararlanabilecek.

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, Adana’da görev yapan basın emekçileri için göz sağlığı protokolü imzaladı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin imzaladığı protokolle, basın çalışanları, Dünyagöz Hastanesi imkanlarından indirimli yararlanabilecek.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde, Dünyagöz Hastanesi Başhekimi Dr. Cüneyt Karaarslan ve İş Geliştirme Uzmanı Metehan Yardımcı ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir tarafından, kurumsal hizmet sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye göre, basın emekçileri ve birinci derece yakınları, Dünyagöz Hastanesi hizmetlerinden indirimli faydalanacak.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Dünyagöz Hastanesi ile yapılan protokol çerçevesinde, basın emekçilerinin göz sağlığı tedavilerinden indirimli yararlanabileceklerini belirterek, hastane yöneticilerine teşekkür etti.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Cafer Esendemir, “Pandemi sürecinde, zor şartlarda görev yapan gazeteci meslektaşlarımıza böyle bir imkan tanıdığınız için size ve kurumunuza teşekkür ederiz” dedi.

Başhekim Karaarslan ise özellikle Covid-19 salgını nedeniyle, gazetecilerin daha büyük risk altında olduğunu ve sağlık masraflarının arttığına dikkat çekerek, basın emekçilerine bu konuda yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Karaarslan, salgın riskinden etkilenmesi olasılığı en fazla olan mesleklerin başında yer alan gazetecilere hastanelerinin sonuna kadar hizmete hazır olduğunu söyledi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -