Adana Güney Haber

GEÇMİŞ OLSUN İZMİR

GEÇMİŞ OLSUN İZMİR
8 views
31 Ekim 2020 - 22:23


Merkez üssü İzmir Seferihisar açıkları olan 6.6 büyüklüğündeki depremde kurtarma çalışmaları devam ediyor.İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, şu ana kadar 70’e yakın kişinin kurtarıldığını açıkladı.

İZMİR DEPREMİNDE KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

(İHA)-İzmir’in Bayraklı ilçesinde Manavkuyu semtinde yıkılan bir binadan 7 kişi sağ olarak kurtarıldı. İzmir’de 6.6 büyüklüğünde meydana gelen depremde Bayraklı ilçesinin Manavkuyu semtinde bulunan Doğanlar Apartmanı yıkıldı. Yapılan çalışmalarda biri bebek 2 kişi sağlık ekiplerince kurtarılırken, AFAD ekiplerince yapılan kurtarma çalışmalarında 5 kişi daha kurtarıldı. Bayraklı ilçesi Mansuroğlu Mahallesinde yıkılan 7 katlı binadan 5. kişi yaralı olarak çıkarıldı. Merkez üssü Seferihisar olan 6.6 büyüklüğündeki depremde İzmir’in Bayraklı ilçesinde yıkılan 7 katlı binada arama kurtarma çalışmaları devam ederken binadan bir erkek vatandaş yaralı olarak kurtarıldı. Kurtarılan vatandaşlar hastaneye kaldırılırken, enkaz altında olduğu düşünülen kişiler için çok sayıda ekibin müdahale ettiği apartmanda çalışmalar devam ediyor.

İZMİR’DEKİ DEPREMDE YIKILAN BİNADAN 7 KİŞİ KURTARILDI


İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, şu ana kadar 70’e yakın kişinin kurtarıldığını açıkladı.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), İzmir’deki depremde ilk bilgilere göre, 1’i boğulma olmak üzere 4 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 120 vatandaşın yaralandığını açıkladı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan açıklamada, “Deprem sonrasında 13’ü 4’ün üzerinde olmak üzere 33 artçı sarsıntı yaşanmıştır. Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi’nden (SAKOM) alınan ilk bilgilere göre 1’i boğulma olmak üzere 4 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 120 vatandaşımız yaralanmıştır. Ege Bölgesi genelinde hissedilen deprem sonrasında İzmir ve Aydın başta olmak depremden etkilenen tüm illerde alan tarama çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca TSK tarafından havadan tarama çalışmaları yürütülmektedir” ifadeleri kullanıldı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -