logo

İYİ Parti Adana Yeni İl Yönetimini Oluşturdu

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu,  Adana il teşkilatını oluştururken yönetimden kendi isteği ile ayrılıp, Belediye Meclis Üyeliği için yola çıkan aday adaylarına başarılar diledi.

ADANA (GÜNEY HABER)-İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu,  Adana il teşkilatını oluştururken yönetimden kendi isteği ile ayrılıp, Belediye Meclis Üyeliği için yola çıkan aday adaylarına başarılar diledi.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, yeni yönetimin 120 kişilik bir ekipten oluştuğunu belirtirken, yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlara hoş geldiniz dedi. Hiçbir engel tanımadan partimizi hak ettiği seviyeye getireceğiz diyerek yaptığı konuşma da;

“İYİ Parti tüm zorluklara, engellemelere rağmen, 7 ay sonucunda seçimlere girerek büyük bir başarı elde etti. Genel başkanımız sayın Meral Akşener’ in önderliğinde büyük işler başaracağız. Önemli olan Türkiye’nin birlik ve bütünlüğüdür. Başka Türkiye yok. El ele verip çok çalışacağız. Başka yolu yok, küsmek yok, dargınlık yok, tembellik yok, vazgeçmek yok… Sağlam duracağız.

“Türkiye İYİ olacak”, “Yüzünü Güneşe Dön” Türkiye sloganlarıyla partiyi kuran genel başkanımız Sayın Meral Akşener, kongre sürecinden itibaren artarak süren baskılara boyun eğmeyerek, kaptanı olduğu İYİ Partiyi 7 aylık çalışma sonucu, 43 milletvekili ile meclise girmeyi başardı. Böylece Türkiye siyasi hayatında bir ilki gerçekleştirdi. Yoğun bir tempoyla çalışan genel başkanımız Sayın Meral Akşener’İ hiçbir zaman yalnız bırakmayarak yapacağımız güzel çalışmalarla kendilerine layık olacak, partimizi de en üst seviyelere çıkartacağız

Tüzük gereği yönetim kurulumuzu, 60 asil, 60 yedek üyeden oluşturduk. Ancak herkes bilmeli ki yedek diye bir tanımlamamız olmayacak. Sizler bizim en iyi yardımcımız, en iyi danışmanımız ve yol göstericimiz olacaksınız. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Share
379 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.