Adana Güney Haber

İYİ Parti Adana’da Kongre Süreci Başladı

İYİ Parti Adana’da Kongre Süreci Başladı
71 views
11 Şubat 2020 - 14:42

15-16 Şubat tarihlerinde yapılacak ilçe kongreleri için mevcut ilçe başkanları yeniden adaylıklarını açıkladı. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı toplantılara mesaj ileterek, tüm İlçe Başkanlarına başarılar diledi.

(HABER MERKEZİ)-15-16 Şubat tarihlerinde yapılacak ilçe kongreleri için mevcut ilçe başkanları yeniden adaylıklarını açıkladı.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı toplantılara mesaj ileterek, tüm İlçe Başkanlarına başarılar diledi.

İYİ Parti Yüreğir İlçe Başkanı Diş Hekimi Enis Akyürek, Çukurova İlçe Başkanı M.İ LKER Akça, Sarıçam İlçe Başkanı Ahmet Köse, Seyhan İlçe Başkanı Rıfat Karabucak, 15-16 Şubatta yapılacak kongre için yeniden aday olduklarını açıkladılar. Yoğunluktan İlçe binalarına sığmayan Delegeler ve Partililer, ilk günün heyecanı içinde mevcut İlçe Başkanlarını sloganlarla desteklediler. İl ve İlçe Yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, İlçe Başkanları yeni üyelere rozetlerini takarlarken büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. İlçe Başkanları yaptıkları ortak açıklamada şunları kaydettiler;

“ Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde, büyük zorluklarla kurulan Partimiz bugün 2 yaşında. Ve bizler ilk günün heyecanı ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüp, Partimizi iktidara taşıyacak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız. Partimiz tüm engellere rağmen, kısa sürede büyük aşamalar kaydetti. İçinde bulunduğumuz bugünlerde Partimize olan yoğun ilgi giderek artmakta. Geçmiş seçimde maruz kaldığımız siyasi baskı, korku ve engeller hatta tehditler, Genel Başkanımızın duruşu ve söylemleri ile ortadan kalkmıştır. Genel Başkanımızın dediği gibi “Bundan sonra sizin gibi cesur insanlarla, medeniyet yolunun taşlarını döşemeye başlayacağız” Genel Başkanımıza layık olmak için, bizler daha çok çalışacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapıp, yeniden iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş Parlementer sisteme geçip, 18 yıllık bu iktidarın tahribatlarını ortadan kaldırıp, ülkemizi ulu önder M. Kemal Atatürk’ün yolunda gelişmiş olan ülkelerle rekabet edecek bir düzeye getirmeye çalışacağız. Buna hep birlikte söz veriyoruz.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -