Adana Güney Haber

Kadınlar dikimevinde üretiyor, Seyhanlı kazanıyor

Kadınlar dikimevinde üretiyor, Seyhanlı kazanıyor
2.313 views
16 Aralık 2020 - 1:40

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın “Her alanda Üreten Seyhan” düşüncesi çerçevesinde üretime başlayan ‘Seyhan Dikimevinde’, Belediye personelinin iş kıyafetlerinin üretilmesinin yanı sıra Karataş Belediyesi’nden gelen “Kışlık Personel Kıyafeti’ siparişi tamamlanarak Belediye yetkililerine teslim edildi.

(HABER MERKEZİ)-Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın “Her alanda Üreten Seyhan” düşüncesi çerçevesinde üretime başlayan ‘Seyhan Dikimevinde’, Belediye personelinin iş kıyafetlerinin üretilmesinin yanı sıra Karataş Belediyesi’nden gelen “Kışlık Personel Kıyafeti’ siparişi tamamlanarak Belediye yetkililerine teslim edildi.

Daha önce de Adana ve diğer yakın ilçe Belediyelerinden ‘Yazlık Personel Kıyafeti’ siparişi alan Seyhan Dikimevi çalışanları, siparişleri teslim etmiş, işçilik ve kalite konusunda büyük beğeni almıştı. Yapılan işin beğenilmesi, yeni siparişleri de beraberinde getirdi. Daha önce de Seyhan Belediyesi Dikimevinde üretilen “Yazlık personel kıyafeti” alımı yapan Karataş Belediyesi, bu kez de “Kışlık personel kıyafeti” alımı yaptı.

İŞÇİ KIYAFETLERİNİN TESLİMİ YAPILDI

Çalışanlarının büyük bölümünün kadın ve işi bilen ustalardan oluşan Seyhan Dikimevinde üretilen kıyafetlerin;  işçilik, kalite ve dayanıklılık kriterinin yüksek olması talebi arttırdı. Karataş Belediyesi’nden gelen yetkililer, ürünleri inceleyerek siparişe uygunluğunu kontrol etti. Siparişe uygunluk, işçilik, dayanıklılık ve kalitenin standartlarda olduğunu netleyen Karataş Belediyesi yetkilileri ürünleri teşekkür ederek teslim aldı.  

“İLK GÜNDEN,  ÜRETİME ODAKLANDIK”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, göreve gelmeleriyle birlikte boya atölyesi, çiçek ve kompost gübre üretimi gibi Seyhan Dikimevinde de “Üreten Seyhan” parolasıyla çalışma yapıldığını söyledi. Başkan Akay “Geldiğimiz noktada Seyhan dikimevi aracılığıyla kendi personelimizin kıyafetlerini dikiyoruz.  Buradaki var olan potansiyelimizi başka Belediyelerin kıyafet siparişleri için de kullanıyoruz. Elde ettiğimiz kazancımızı yine Seyhanlı’ya kaynak olarak aktarıyoruz. Her alanda üretmeye devam edeceğiz”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin