Adana Güney Haber

Karaisalı’da İhtiyaç Sahipleri İçin “Sosyal Market” Açılıyor

Karaisalı’da İhtiyaç Sahipleri İçin “Sosyal Market” Açılıyor
108 views
08 Temmuz 2021 - 19:09

Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı’da ihtiyaç sahiplerine yönelik açılacak olan “Sosyal Market” yakında hizmete girecek. Karaisalı’da ikamet eden ihtiyaç sahiplerine daha iyi hizmet vermek ve daha fazla yardım sağlayabilmek amacıyla açılacak olan Sosyal Marketin protokolü Karaisalı Kaymakamlığı, Karaisalı Belediyesi, Karaisalı Sosyal Hizmetler Vakfı ve Çeceli Sosyal Hizmetler Derneği arasında imzalandı.

(HABER MERKEZİ)- Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı’da ihtiyaç sahiplerine yönelik açılacak olan “Sosyal Market” yakında hizmete girecek.

Karaisalı’da ikamet eden ihtiyaç sahiplerine daha iyi hizmet vermek ve daha fazla yardım sağlayabilmek amacıyla açılacak olan Sosyal Marketin protokolü Karaisalı Kaymakamlığı, Karaisalı Belediyesi, Karaisalı Sosyal Hizmetler Vakfı ve Çeceli Sosyal Hizmetler Derneği arasında imzalandı.

Sosyal Market sayesinde Karaisalı sınırları içerisinde ikamet eden, ihtiyaç sahiplerine modern şartlarda hizmet sunulacak.

İmzalanan protokol sonrası açıklama yapan Karaisalı Kaymakamı Mehmet Kaya, “Pandemi süreci ile birlikte en önemli projenin yardımlaşma ve dayanışma olduğunu bir kez daha gördük. İlçemizde ‘Sosyal Market’ projesinin hayata geçirilmesinden dolayı oldukça mutluyum. Bu projede emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal marketin işleyişi hakkında bilgi veren Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ise yaptığı açıklamada, “İlçemizde ki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza daha fazla yardım sağlayabilmek için sosyal market projesini hayata geçiriyoruz. Açacağımız sosyal marketin içeriğinde giyim, ayakkabı, gıda, kırtasiye malzemesi, temizlik malzemeleri gibi temel ihtiyaç duyulan ürünler olacak. Belediyemize başvuruda bulunan ihtiyaç sahiplerinin sosyal durumları incelendikten sonra kendilerine bağış miktarları verilecek. Bu miktarlarla vatandaşlarımız istedikleri ürünleri alabilecek, dağıtımlarını ise biz gerçekleştireceğiz” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -