logo

11 Ağustos 2016

Karataş Belediye Başkanı, market çalışanını neredeyse boğuyordu 

Adana’da CHP’li Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın genç bir market çalışanını öldüresiye boğarak darp etmesi güvenlik kameralarına yansıdı.

ADANA (İHA) – Adana’da CHP’li Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın genç bir market çalışanının boğazını öldüresiye sıkarak darp etmesi güvenlik kameralarına yansıdı. Market çalışanını Başkan Ünal’ın elinden zabıtaların kurtardığı görüldü.
Olay Adana’nın Karataş ilçesinde bir markette meydana geldi. CHP’li Başkan Boğaçhan Ünal, beraberindeki zabıta görevlileriyle girdiği bir markette, Ahmet Ünal isimli çalışanla tartışmaya başladı. Başkan Boğaçhan Ünal’ın öğrenilemeyen bir nedenle genç çalışanın boynunu öldüresiye sıkarak masaya vurup darp etmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Zabıta görevlilerinin, genç çalışanı Başkan Ünal’dan kurtardığı görüldü.

İŞÇİNİN TAZMİNATINI ÖDEMEDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ
Öte yandan, 2 ay önce belediyeden çıkarılan bir işçinin, tazminatını alamadığı gerekçesiyle dava açılması sonucu Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın 400 bin lira değerindeki zırhlı aracına haciz konulmuş, partisi CHP ise konuya ilişkin soruşturma başlatmıştı.

Share
505 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.