hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

KİP Mağazaları ve Ç.Ü.’den Anlamlı Proje

Son Güncelleme :

21 Mayıs 2014 - 22:35

/ 612 views kez okundu.
KİP Mağazaları ve Ç.Ü.’den Anlamlı Proje


AW095375

ÇÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyal Yardım Komisyonu tarafından yürütülen ve ikincisi düzenlenecek olan İkinci El Butik Kermesi’ne Adana KİP Mağazaları’ndan destek geldi.

 

 

 

ADANA (GÜNEY HABER) – Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyal Yardım Komisyonu tarafından yürütülen ve ikincisi düzenlenecek olan İkinci El Butik Kermesi’ne Adana KİP Mağazaları’ndan destek geldi. KİP Mağazaları sahibi Kahraman Özer Canbulan, müşterilerinden topladığı eşyaları komisyona teslim etti.
AC Tekstil KİP Mağazaları ile Çukurova Üniversitesi Fen -Edebiyat Fakültesi arasında yapılan protokolle, eşyaları ÇÜ Fen – Edebiyat Fakültesi Sosyal Dayanışma Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Hatice Korkmaz Güvenmez’e teslim eden Kahraman Özer Canbulan, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Canbulan, “Çukurova Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi tarafından yürütülen İkinci El Butik Projesini duyduğumda çok heyecanlandım. Tam da benim hayal ettiğim bir projeydi. Biz de AC Tekstil KİP Mağazaları olarak bu projeye, müşterilerimizden hediye çeki karşılığında aldığımız giyim eşyalarıyla destek vermek istedik. Bir süre müşterilerimize duyurduk ve kullanmadıkları, ancak yıpranmamış kıyafetlerini bize hediye çeki karşılığında getirmelerini istedik. İnanılmaz bir talep oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Komisyon Başkanı Prof. Dr. Hatice Korkmaz Güvenmez ise sözlerine, AC Tekstil KİP Mağazaları Sahibi Kahraman Özer Canbulan’a teşekkür ederek başladı. İlkini geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdikleri ve büyük ilgi gören İkinci El Butik Kermesi’nin ikincisini düzenleyeceklerini belirten Prof. Dr. Güvenmez, KİP’ten gelen kıyafetleri de sembolik rakamlarla bu kermeste satıp, elde edecekleri geliri de, ihtiyaç sahibi olan öğrencileri için kullanacaklarını söyledi.