Adana Güney Haber

Kozandaki Yangın Kundaklanma İhtimalini Kuvvetlendiriyor

Kozandaki Yangın Kundaklanma İhtimalini Kuvvetlendiriyor
319 views
25 Ağustos 2020 - 14:04

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu “Burnumuza Kozan yangını nedeniyle pis kokular geliyor. Yangının birçok yerden başlaması kundaklama ihtimalini kuvvetlendiriyor. İnşallah rant için yangın çıkartılmamıştır” dedi.

(HABER MERKEZİ)-İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet ÇULHAOĞLU “Burnumuza Kozan yangını nedeniyle pis kokular geliyor. Yangının birçok yerden başlaması kundaklama ihtimalini kuvvetlendiriyor. İnşallah rant için yangın çıkartılmamıştır”

Hafta sonu öğle saatlerinde Kozan ilçemizin Kuyubeyli Mahallesi’ndeki ormanlık alanda başlayan yangında şu ana kadar 200 hektardan fazla ormanlık alan zarar gördü. Bölgemizdeki 6 köyde yaklaşık 800 hane boşaltılmak zorunda kalınmış, şu ana kadar yangın halen devam etmektedir.Vatandaşlarımızdan aldığımız bilgiler hiç iç açıcı değildir. “Buralar ranta kurban gidecek, mutlaka araştırılsın” diye telefonlar gelmektedir. Yangının birkaç ayrı noktada çıkmış olması bu iddiaları yanikundaklama iddialarını güçlendiriyor. Yangın söndürüldükten sonra sahada yapılacak incelemede konunun sonucu nereye giderse gitsin netleştirilmesi gerekir. Yangın bölgesinde öncelikle yangının yavaşlatılması ve kontrol altına alınması gerekiyor. Vatandaşlarımızın can ve mal kaybı açısından çok fazla zarar görmemesi ve yangının söndürülmesi için her türlü tedbirin biran önce alınması gerekmektedir. Yangın bölgesindeki bütün vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diyorum. İyi Parti Milletvekilleri olarak bölgede incelemelerimizi detaylı bir şekilde yapmaya başlamış bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın görüşlerini ve ilgililerden detaylı bilgi aldıktan sonra geniş bir açıklama yapacak ve kamuoyunu bilgilendireceğiz. Saygılarımla

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -