logo

11 Eylül 2019

Küresel Girişim Hareketi Dönüşüm İle Başladı!

Türkiye’de 15.şehirde faaliyet gösteren Girişim Hareketi, İstanbul merkezli küresel bir ağ olmak üzere dönüşerek Gain Global ismi ile çalışmalarını devam edecek. Girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirmek üzere başlattığı çalışmaları bugün Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Girne, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Lefkoşa, Nevşehir ve Osmaniye şehirlerinde gerçekleştiriyor.

(HABER MERKEZİ)-Girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirmek üzere başlattığı çalışmaları bugün Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Girne, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Lefkoşa, Nevşehir ve Osmaniye şehirlerinde gerçekleştiriyor.

Gain Global Kurucusu ve Yönetici Direktörü İsmail Haznedar, Türkiye’de 2020 yılına 20 şehirde olmak hedefinde ilerlerken aynı zamanda sonuç odaklı girişimcilik projelerini de artıracakları bir dönem için çalıştıklarını, Eylül ayı ile başlayacak yeni dönem aynı zamanda İstanbul merkezli bir küresel ağa dönüşme vizyonu için de milat olacağını aktarıyor. Platform, 2020 yılında 20 ülkedeki 200 şehirde 20 bin üye ile çalışmalarını yürüten bölgenin en yaygın girişim yatırım ağı olmayı hedefliyor.

Gain Global, deneyim sahibi kişiler ile girişimci adaylarını buluşturmayı ve yeni girişimlerin sayısını artırarak başarılı projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyor. Program içerisinde Girişim Buluşması, Atölye Çalışması ve Seminerler yapılıyor. Yeni dönemde Sahne ve Forum etkinlikleri de gerçekleştirilecek. Dönem içerisinde şehrin en iyi girişimleri seçiliyor ve potansiyel yatırımcılar ile buluşturuluyor. Girişimciler, destekçiler, eğitmenler, mentorler, yatırımcılar, kurumlar bir araya gelerek projeleri değerlendiriyor ve gelişimlerine katkı sağlıyor.

Share
1338 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.