logo

21 Aralık 2017

Kuveyt Milli Takımı Adana’yı çok sevdi

Arap Oyunlarında başarılı sonuçlar alan Kuveyt Masa Tenisi Milli Takımı kamp için yine Adana’yı seçti. Çukurova Üniversitesi(ÇÜ) Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda yoğun bir tempoda çalışmaya başladı. Kuveyt Milli Takım Antrenörü Dakhel, bu güzel ortamda kamp yapmanın faydalarını gördüklerini ifade etti.

ADANA (GÜNEY HABER/İRFAN İŞİSAĞ)-Kuveyt Masa Tenisi Milli Takımı 2 haftalık kamp yapmak için Adana’ya geldi, Çukurova Üniversitesi(CÜ) Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda yoğun bir tempoda çalışmaya başladı. Kuveyt Milli Takım Antrenörü Dakhel, bu güzel ortamda kamp yapmanın faydalarını gördüklerini ifade etti.

GÜNDE ÇİFT İDMAN YAPIYORLAR
Geçtiğimiz yıllarda da Adana’ya gelen Kuveyt Milli Takım burada yaptığı kampın olumlu yansımasını katıldığı organizasyonlardaki başarılarıyla almasını bildi. Kuveyt Masa Tenisi Milli Takımı yine 2 haftalık bir kamp için Adana’da bir çalışma ortamı yaratırken üniversite yetkilileri de Kuveyt Milli Takımının rahat bir ortamda çalışabilmesi için gerekli desteği sağlıyor. 16 sporcu, 1 antrenör ve 4 yönetici ile Adana’ya gelen Kuveyt Milli Takımı günde çift idmanla çalışmalarını sürdürüyor.

BURADA OLMAK HARİKA
Kuveyt Masa Tenisi Milli Takımının antrenörü Dakhel yaptığı açıklamada, “Önceki yıllarda da Adana’ya geldik ve bunun faydalarını çokça gördük. Sporcularımızın gelişimlerine inanılmaz katkı koydu. Buradaki şartların yanı sıra bizlere olan ilgi ve alaka son derece üst düzeyde olduğunu söyleyebilirim. Sporcularımızın da burada gayet mutlu.. Katıldığımız organizasyonlarda ki başarılarımızın önemli sebeplerden biri Adana’daki bu güzel kamp ortamıdır” dedi.

Share
390 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.